Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Alytaus miesto savivaldybės vyriausiasis architektas sulaukė kratų darbo kabinete, namuose ir specialiojo liudytojo statuso

Šis pirmadienis, spalio 19-oji, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojui, savivaldybės vyriausiajam architektui Mindaugui Matažinskui (nuotr.) buvo pirma darbo diena po atostogų. Ir prieš pat 9 val. jam teko sulaukti kriminalistų vizito.

Pas savivaldybės vyriausiąjį architektą apsilankė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, kurie yra pradėję ikiteisminį tyrimą pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius: dėl dokumentų suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu ir dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą. Pagal pirmąjį straipsnį gresia laisvės atėmimas iki trejų metų, pagal antrąjį – viešieji darbai, bauda arba areštas.

Kaip sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė, iš minėto savivaldybės administracijos darbuotojo buvo paimti dokumentai ir medžiaga reikšminga ikiteisminiam tyrimui.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūra.

„Alytaus naujienų“ duomenimis, krata buvo atlikta ne tik M.Matažinsko kabinete, bet ir namuose. Jo teigimu, tai siejama su patalpų atidalijimu vienai Alytaus rajone registruotai įmonei, o tos patalpos yra Alytaus pramonės rajone, kur norima kurti mineralinių uolienų perdirbimo gamyklą.

Iki šiandien, spalio 20-osios, pietų, įtarimai šiame ikiteisminiame tyrime niekam nepareikšti, M.Matažinskui jau suteiktas specialiojo liudytojo statusas, o tai jau vienas žingsnis iki įtariamojo.

Šiandien po pietų miesto savivaldybės vyriausiasis architektas turi vykti į apklausą policijoje.

 

Alma MOSTEIKAITĖ

Rekomenduojami video