Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
A. Veryga: nesame pacientų problemas ignoruojantis monstras

Sunkių pacientų, ypač sergančių onkologinėmis ligomis, viešas kaltinimas Sveikatos apsaugos ministerijai dėl Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto rezervo dydžio, panašu, atsimuša į sieną. Nors sergantieji skundžiasi negaunantys gyvybiškai būtino gydymo, ministras gi atkerta, kad ligonių labui nuveikta išties daug.

Sveikatos apsaugos ministeriją (SAM) vis bandoma pavaizduoti, kaip onkologinių pacientų problemas ignoruojantį monstrą. Deja, tai ne pirmas ir, turbūt, ne paskutinis kartas, kai nenorima girdėti faktų, apie tai, kas jau yra padaryta dėl onkologinių pacientų.

Juk artėjant Seimo rinkimams to nenoro girdėti arba girdėti ir suprasti taip, kaip patogiau, natūralu, bus tik daugiau. Tad žmonėms labai svarbu nepasiklysti netikslios informacijos sraute. Taigi tiesiog vėl dalinuosi informacija apie padėtus kompensuoti naujus pažangius vaistus, paslaugas ir naują medicininę įrangą onkologinėms ligoms gydyti.

Nuveikta išties nemažai ir pakeliui dar naujovių!

 ><oyp;itgolf

  Tikiuosi padės suprasti, kaip yra iš tikrųjų!“ – savo socialinėje paskyroje dėstė Aurelijus Veryga. Tiek gydytojai, tiek pacientų organizacijos klausimą dėl teisingesnio PSDF biudžeto lėšų paskirstymo kėlė dar prieš kelis mėnesius, kai įstatymo projektas buvo svarstomas Seime. Labiausiai piktino faktas, kad šio biudžeto rezerve numatyta palikti net 0,5 mln. eurų, nors tokio poreikio Valstybinė ligonių kasa nebuvo nurodžiusi. Portalas tv3.lt primena rašęs apie tai, kad efektyvių vaistų sergantiesiems onkologinėmis ligomis tenka laukti ne vienerius metus.

Rekomenduojami video