Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
A. Širinskienė: „valstiečiai“ pripažįsta padarytas klaidas

Viena iš „valstiečių“ lyderių Agnė Širinskienė, komentuodama į kadencijos pabaigą susitraukusius valdančiosios partijos reitingus, pripažįsta – klaidų per daugiau nei trejus metus buvo pridaryta.

„Klaidų greičiausiai nedaro tik du subjektai: mirę asmenys ir konservatoriai... Visi kiti klaidas daro ir tai yra natūralu. Manau, labai žmogiška yra klysti ir labai sąžininga tas klaidas pripažinti ir dėl jų apgailestauti“, – LRT radijui sakė A. Širinskienė.

Politikė pripažino, kad „valstiečiai“ klaidų neišvengė įgyvendinant plačias ir aštrias diskusijas sukėlusią vaiko teisių reformą.

„Kai mes kalbame apie vaiko teisių reformą, buvo daug skubotumo, tai sukėlė žmonių nerimą ir mitingus, ir pyktį – manau, kad pagrįstai“, – kalbėjo A. Širinskienė, pridurdama, kad klaidų pridaryta ir partijai bendraujant su visuomene.

„Buvo daug klaidų su mūsų komunikacija, kartais negebėjome paaiškinti sprendimų, galbūt vėlavome tai padaryti. Tai, manau, mato žmonės ir mes patys matome, ir pripažįstame“, – apibendrino politikė.

Rekomenduojami video