Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSveikataSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
A. Juozaitis ragina vienytis rinkimams į Europos Parlamentą

Sambūrio „Lietuva yra čia“ lyderis ir kandidatas į prezidentus Arvydas Juozaitis viešai kreipėsi į į Vasario 16-osios patriotinių eitynių rengėjus ir pakvietė visus telkti jėgas prieš neoliberalizmo ir globalizmo keliamus pavojus tautinei Lietuvos valstybei.

Pasidžiaugęs, kad šiemet rengti Vasario 16-osios eitynes sutarta bendromis jaunųjų tautinininkų ir Pro Patria bei Tautos forumo atstovų pastangomis, A. Juozaitis paragino bendrai kovai prieš eurofederalizmą, vienytis Lietuvos Prezidento bei Europos Parlamento rinkimuose.

„Vasario 16-osios eitynių vienybės dvasia gali ir turi parodyti kelią tiek artėjančiuose Lietuvos Prezidento, tiek ir Europos Parlamento rinkimuose. Džiugu, kad ir tokie autoritetai kaip Vytautas Radžvilas apsisprendė dalyvauti politinėje kovoje ir jau buria kandidatų į Europos Parlamentą sąrašą. Sambūrio „Lietuva yra čia“ vardu kviečiu žengti lemiamą tautinės valstybės gynėjų vienybės žingsnį - nedaryti atskirų sąrašų, o iškelti vieną jungtinį. Tautos jėga yra vienybėje. Negalime leisti, kad Europos Parlamente Lietuvai atstovautų tie, kurie tikriausiai parduotų ne tik Tėvynę, bet ir savo motiną, kuriems Tautos siekiai yra svetimi, kurie nejaučia atsakomybės už šalies ateitį. Palaikykime Lietuvos ir kitų Europos šalių solidarumą, suburkime stiprią Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos valstybių tautinių jėgų santalką Europos parlamente!“, - rašoma A. Juozaičio viešame kreipimesi.

Rekomenduojami video