Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sėkmės talismanas Naujiesiems metams

 Kazimiero Simonavičiaus universiteto profesorius Gediminas Navaitis „Valstiečių laikraščio“ skaitytojams pataria, kaip Naujaisiais metais tapti laimingesniais ir sėkmingesniais.

Kalėdinis laikotarpis baigiasi Trijų karalių švente. Per ją ant durų staktos parašomos pirmosios trijų karalių vardų raides: +K+M+B (Kasparas, Merkelis, Baltazaras). Rašantieji viliasi, kad užrašius šias raides namai bus apsaugoti nuo blogųjų dvasių. Tokia viltis gali ir pasiteisinti, nes visiems ezoteriniams mokymams, burtams ir užkalbėjimams būdinga nuostata, kad energija seka paskui mintį. Tikintysis, kad blogis jam nepavojingas, veikiausiai nepatikės nužiūrėjimo pavojumi. Įsivaizdavęs save laimingą ir energingą, žmogus padidina tikimybę tokiu būti. Įsivaizdavęs ligotą ir suvargusį, greičiausiai tokiu ir taps. Todėl ir tikintiems, ir netikintiems burtais bei magija pravartu susikurti psichologinį sėkmės talismaną.

Kuriantis naujametinės sėkmės talismaną burtininkas turi pasitikėti savimi. Ką reiškia „pasitikėti“? Nors pasitikėjimą savimi galima apibūdinti labai įvairiai, visgi neišvengsime palankios ateities vaizdinių paminėjimo.

Žmonės, kurie mano esą nelaimingi, nesąmoningai verčia save taip jaustis. Jie gana dažnai nenori suvokti akivaizdaus fakto, kad gyvena dabar ir tik nuo pačių priklauso, ar šiandien galvos apie sėkmę, ją įsivaizduos, ar pasirinks kitą minčių ir fantazijų kryptį.

Neretai galvojama, kad pozityviam mąstymui reikia milžiniškų pastangų. Betgi jų reikia tiek pat, kiek ir žlugdančių vaizdinių kūrimui.

Savo išore pasirūpina visi ir visos, tačiau mąstymo ir jausmų „higienos“ daug kas nesilaiko. Ne vienas iš ryto irzlus, ne viena – pikta ir nekalbi, nors kartais net neturi šios prastos nuotaikos paaiškinimo. Dėl įsišaknijusio blogo įpročio tiesiog vis kartoja tuos pačius, negatyvius jausmus pateisinančius, samprotavimus ir juos sustiprinančius vaizdinius. Suprantama, jog tokios būsenos nesukurs laimę nešančių burtų, o tegalės prišaukti nesėkmes. Sprendimas nėra sudėtingas – tereikia vieną vienintelę savaitę kas dieną ryte apsimesti žvaliam, energingam ir patenkintam. Po savaitės apsimesti jau nebereikės – seną nuotaikų įprotį pakeis naujas, malonesnis.

Pozityviai mąstant, džiugiai jaučiantis, išmetus iš vaizduotės ir minčių nemalonumus galima susikurti psichologinį sėkmės talismaną.

Sėkmės talismanas – tai jausmo, kad jums gera, ramu, kad pasitikite savimi, susiejimas su kokiu nors daiktu. Kiekvienas ir kiekviena yra patyrusi sėkmės, lengvumo, laimės pojūtį, kai atrodė, jog viskas klojasi pagal mūsų norus. Šių jausmų ir pojūčių atkūrimas ir būtų sėkmės talismano kūrimo esmė.

Sėkmės talismano kūrimo kelias:

  • pasirinkite daiktą (žiedą, pakabutį ar pan.), kurį norite paversti savo sėkmės talismanu;
  • užsimerkite ir prisiminkite kokį nors įvykį, kai jautėtės laimingas, energingas, pasitikintis savimi;
  • kol mintyse atkuriate laimės, sėkmės, džiaugsmo vaizdus ir juos lydėjusius jausmus bei pojūčius, reikia švelniai liesti laimės talismanu virstantį daiktą;
  • po to sektų kelios minutės ramybės ir atsipalaidavimo;
  • ir vėl reikėtų pakartoti talismano kūrimą, tik šį kartą dėmesį koncentruoti ne į prisiminimą, o į jo metu patirtus jausmus ir juos atitinkančius pojūčius.

Sėkmės talismanas – tai tarsi inkaras, kuris įtvirtina teigiamus išgyvenimus. Vėl jį palietus, atkuriamas ir sustiprinamas pasitikėjimas savimi ir džiaugsmas.

Ar galėtumėte padaryti sau didesnę ir geresnę kalėdinę ar naujametinę dovaną?

Rekomenduojami video