Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nemokamos treniruotės – skatina įprotį sportuoti

Treniruočių studija THE ONE ir Sporto rėmimo fondas, 2020 – 2021 prisidėjo prie Vilniečių fizinio aktyvumo skatinimo. THE ONE bendruomenė suteikė galimybę Vilniečiams išbandyti labai platų treniruočių pasirinkimą. Projektas startavo su viena garsiausių programų pasaulyje Les MillsBodyBalance atviroje Vilniaus miesto erdvėje, ant verslo centro VERTAS stogo.

Sėkmingai startavęs projektassuteikė galimybę visiems norintiemsne tik išbandyti visasstudijos THE ONE siūlomas treniruotes nemokamai, bet ir lankyti nemokamas projekto treniruotes net tris kartus per savaitę. Tai suteikė galimybę vystyti sveikatai palankų įprotį sportuoti bent jau du kartus per savaitę skirtingų finansinių galimybių žmonėms.

Be to, treniruočių studija THE ONE išplėtė nemokamų treniruočių įvairovę ir įtraukė stacionarių dviračių treniruotes, prie kuriųgalėjo prisijungti visi norintys.

Šalyje įvedus COVID-19pandemijos valdymo ribojimus, projektas buvo iš dalies perkeltas į virtualią erdvę. Nuotoliu vykstančios treniruotės suteikė galimybę aktyviai judėti dar didesniam dalyvių skaičiui, jie galėjo tai daryti jiems patogiu laiku bei pasirinktitinkamo intensyvumo treniruotę.

THE ONE nemokamų treniruočių projektas neapsiribojo tik fizinio aktyvumo galimybėmis, projekto dalyviai galėjo įsilieti į stiprią THE ONE bendruomenę.Studija suburia žmones, kurie ne tik skatina vieni kitus aktyviai judėti, išbandyti naujas treniruotes, bet ir motyvuojatęsti, nepamiršti sveikatą stiprinančio įpročio.

Dauguma THE ONE bendruomenės narių į studiją ateina lyg į antrus namus – čia jie jaučiasi saugūs sportuoti ir yra laukiami bendrauti, kurti šiltus socialinius ryšius,dalintis. Emocinis palaikymas tapo labai svarbia fizinio aktyvumo dalimi, nes pradėti judėti ir tęsti bendruomenėje yra daug lengviau.

Projekto metu įvyko daugiau nei 1000 įvairių treniruočių, kuriose dalyvavo tiek vaikai nuo 5 metų, tiek jau vyresnio amžiaus žmonės. THE ONE bendruomenės ir Sporto rėmimo fondo vienas pagrindinių tikslų buvo skatinti Vilniečius judėti. Šio tikslo studija THE ONE siekia ir dabar, tad net projektui pasibaigus studija kviečia prisijungti prie THE ONE treniruočių nemokamai.

Rekomenduojami video