Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Naudinga informacija kaip siųsti siuntas į Londoną

                  Siuntimas iš Londono šiai dienai vienas populiariausių tarpe komerciniais tikslais. Didžioji dalis siuntų ir keliauja iš ten. Vienos būna komercinio pobūdžio, kitos asmeninės. Didžioji dalis siuntų, siunčiamų į Londoną, keliauja artimiesiems. Tai dovanos, asmeniniai daiktai, siuntiniai švenčių proga ar tiesiog asmeninių daiktų persiuntimas.

               Vienas iš pagrindiniu aspektų, kuriuos reiktų paminėti, norint siųsti siuntas į Londoną, yra muitiniai formalumai. Londonas yra trečioji šalis,kadangi prekės laisvai keliauja tik ES bendrijos teritorijose. Siunčiant už bendrijos ribų, gali būti taikomi tam tikrų prekių ar kiekių apribojimai. Siunčiant prekes į Londoną, būtina nurodyti kokios prekės yra siunčiamos ir kokie yra jų kiekiai kiekvienoje siuntoje. Kuo daugiau skaitmenų yra tarifo kodo eilutėje, tuo konkretesnis produktas identifikuojamas. Visi produktai yra klasifikuojami pagal prekės kodą ir dokumentuojami bendroje sistemoje. Prekės kodas sulygina visą pasaulinę klasifikaciją ir vienodą mokesčių taikymą tai prekei. Muitinių formalumų laikymasis yra labai svarbus ne tik mokesčių prasme tačiau ir reikalingų dokumentų sukontroliavime, kai tam tikroms prekių kategorijoms ir jų gabenimui reikalingi sertifikatai ar tam tikri leidimai.Taip pat patvirtinkite savo produkto vertę, kurios reikalaujama daugelyje muitinės dokumentų, nurodant prekės vertę ir tai padės apskaičiuoti muitus ir mokesčius. Taip pat pasidomėkite apie leistinas prekes ir jų kiekius siuntose.

                   Pasidomėkite kokiu laiku planuojate siųsti siuntas. Nepamirškite, kad šventiniai laikotarpiai būna labiausiai apkrauta, o jeigu planuojate siųsti kokias dovanėles šventėms, reikėtų planuoti tą daryti ankščiau, kadangi dėl didelio srauto, siuntos gali pasiekti adresatą vėliau nei jūs tikėsitės. Dar vienas svarbus dalykas siunčiant siuntas į Londoną yra draudimas. Tai puiki galimybė apsaugoti savo siuntinio turinį finansiškai, nes kitu atveju už jus niekas neatsako. Siuntinio draudimas, apsaugos nuo bet kokios žalos. Ypatingai, kai siuntos siunčiamos per greituosius terminus, kai reikalingas skubus pristatymas. Tokiais atvejais ypatingai rekomenduojama drausti savo siuntas, nes skubant gali nutikti žmogiški faktoriai ir jūsų siunta gali ir pasimesti ir būti apgadinta.

Daugiau informacijos rasite ČIA

Rekomenduojami video