Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaip tvarkyti artimųjų kapus nuotoliniu būdu?

Ne paslaptis, jog ne maža dalis lietuvių yra emigravę ir savo gyvenimą kuria užsienyje. Todėl dažnai susiduriama ne tik su tokiomis problemomis, kaip paliktų namų, sodybų ar artimųjų priežiūra, bet ir artimųjų kapų tvarkymas. Kartą ar kelis kartus per metus grįžti neužtenka, norint, jog artimųjų kapai atrodytų tvarkingai ir būtų tinkamai prižiūrėti. Kai kurie žmonės negali prižiūrėti artimųjų kapų ne tik dėl emigracijos, bet ir dėl laiko stokos ar sveikatos sutrikimų.

Žinoma, visuomet galima paprašyti Lietuvoje likusių šeimos narių ar draugų pagalbos prižiūrint artimųjų kapus. Tačiau tokiu būdu permetame atsakomybę ir papildomus darbus savo artimiesiems. Gera žinia ta, jog yra įmonių, tokių kaip nevark.lt, kurios teikia kapaviečių tvarkymo paslaugas. Ši paslauga gali būti labai vertinga pagalba daugeliui žmonių.

Į tokio tipo įmonę galite kreiptis, jeigu reikia sutvarkyti kapavietės aplinką, nurinkti jau netinkamas žvakes, gėles ar surinkti kitas šiukšles, pastatyti ar apkeisti paminklą, iškloti trinkeles aplink kapavietę, prireikus uždėti dekoratyvinius akmenėlius ar kitokią dangą. Žinoma, dėl papildomų darbų atlikimo visuomet galima derintis papildomai. Į šiuos specialistus galite kreiptis ir tuomet, kai norite, jog tam tikri darbai būtų atliekami iki konkrečios dienos, pavyzdžiui, prieš didžiąsias metų šventes ar prieš Visų šventųjų dieną. Šios srities specialistai turi visą reikiamą įrangą ir žinias tokių darbų atlikimui, todėl galėsite nesibaiminti ir ramiai patikėti darbus.

Norint užsakyti tokią paslaugą, jums nebūtina matytis su įmonės atstovu, vykti į vietą ir derinti darbus. Visus reikiamus atlikti darbus galite susiderinti nuotoliniu būdu ir nurodyti tikslią kapavietės vietą. Specialistai nufotografuos kapavietę prieš ir po darbų atlikimo. Nuotraukos bus pateiktos jums, jog galėtumėte įvertinti atliktus darbus.

Rekomenduojame susirasti patikimą įmonę, kuri savo darbus atliktų sąžiningai ir profesionaliai. Ieškokite tokio tipo paslaugas atliekančių įmonių internetu. Ten galėsite palyginti kelias įmones, jų teikiamas paslaugas bei kainas. Taip galėsite pasirinkti jums labiausiai tinkančią įmonę. Kokia bus paslaugos kaina, priklausys nuo pačios įmonės, atliktų darbų skaičiaus ir papildomų darbų, jeigu tokius užsakėte.

Rekomenduojami video