Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Horoskopas lapkričio 30 – gruodžio 6 d.

AVINAS. Pribrendo metas susitvarkyti asmeninį gyvenimą. Veneros įtakoje būsite linkę provokuoti konfliktus su artimaisiais ir dalykiniais partneriais, dažniausiai – dėl finansų ar nekilnojamojo turto. Kai kurie galite tikėtis piniginių įplaukų, dėl kurių galėsite išspręsti daugumą materialinių klausimų. Pakenkti gali tik jūsų tingumas ir nenoras stengtis dėl savo gerovės. Kad meilės romanas tęstųsi, žvaigždės pataria priimti mylimą žmogų tokį, koks jis yra.

JAUTIS. Apie ramybę galėsite tik pasvajoti: tuo pat metu teks ir nesklandumus glaistyti, ir su padidėjusiu darbiniu krūviu susidoroti. Gerai bent tai, kad dalį rūpesčių naštos noriai perims jūsų artimieji. Dėl įtempto Merkurijaus nuolat stigs laiko netgi sau, tad apie meilę ir romantiką turėsite laikinai pamiršti. Beje, netikėtas susitikimas su senu pažįstamu gali peraugti į audringą romaną. Žvaigždės pataria nepamiršti pailsėti ir laikytis sveiko gyvenimo būdo.

DVYNIAI. Greito Merkurijaus glėbyje laukia sėkmė meilėje, nauji ryšiai ir susitarimai su reikalingais ir įtakingais žmonėmis. Veikdami išmintingai ir lėtai, nespausdami aplinkinių, įgysite draugų ir sąjungininkų. Darbe reikšmingos bus netgi neesminės smulkmenos. Geriau bus, jei nesipainiosite po kojomis vadovybei. Stebėtojo pozicija padės suprasti mylimo žmogaus ateities planus: žvaigždės pataria būti švelnesniems ir atidesniems savo antrajai pusei.

VĖŽYS. Tinkamas metas naujų projektų, kuriuos padės įgyvendinti Merkurijus, pradžiai. Seksis kolektyvinė veikla, ženkliai pagerės komunikabilumas, kils autoritetas. Svarbiausia bus palaikyti gerus santykius su kolegomis, kad gautumėte jų paramą ateities karjeros siekiuose. Šeimoje įtemptą atmosferą, o gal ir konfliktą, sukeltų pinigų stygius, tad pasistenkite daugiau uždirbti ir mažiau išleisti. Žvaigždės pranašauja sėkmę santykiuose – galite sutikti savo svajonių princą.

LIŪTAS. Neharmoningas Merkurijus skatins didesnį dirglumą ir provokuos smulkius šeimyninius konfliktus. Susiimkite: jūsų reiklumas ir kritiškumas neturėtų skaudinti artimųjų. Darbas pareikalaus iš jūsų daug jėgų ir dėmesingumo. Reikės pasistengti, kad mylimasis jaustų, kaip branginate santykius, antraip jus nukonkuruoti gali varžovas. Žvaigždės pataria savo energiją nukreipti jaukumui namuose sukurti, tad pirkite naujus baldus ar užsiimkite remontu.

MERGELĖ. Atstatyti visuomeninius ryšius ir lengviau išspręsti darbines problemas pagelbės harmoningas Merkurijus. Naujas pažintis megsite lengvai ir noriai. Ilgesnius pasisėdėjimus draugų rate teks derinti su darbais, kad šie netrukdytų vieni kitiems. Asmeniniuose santykiuose įtampa kilti neturėtų, nebent jūsų mylimas žmogus pareikalaus dėmesio ir švelnumo. Žvaigždės žada daug blizgančių idėjų, netikėtą išradingumą ir kūrybinę bei profesinę sėkmę.

SVARSTYKLĖS. Venera į kasdienybę įneš gaivos ir įvairovės, tad iš nuobodulio tikrai nemirsite. Tikriausiai sužinosite kai ką svarbaus, kas paskatins priimti asmeninius santykius reguliuojančius sprendimus. Dalykinėje sferoje pasieksite daugiau, jei tušti ginčai netrukdys darbui. Stenkitės remtis psichologinėmis žiniomis. Numatydami situaciją žingsniu į priekį, ją kontroliuosite ir galėsite pasukti sau naudinga linkme. Žvaigždės pataria labiau paisyti mylimo žmogaus interesų.

SKORPIONAS. Būdama jūsų ženkle Venera atvers sielą meilei. Atidėję logiką ir sveiką protą į šalį, plaukiosite jausmų ir emocijų vandenyne, todėl poelgių pasekmės bus sunkiai nusakomos. Tačiau tai anaiptol nevers jūsų apgailestauti. Atvirkščiai: pakili nuotaika padės pasiekti tokių profesinių aukštumų, apie kokias iki šiol net nesvajojote. Vaikai džiugins, o vyresnių šeimos narių bėdoms būkite jautresni ir pasistenkite atstatyti gerus santykius su jais.

ŠAULYS. Vienišiems Venera nenumato pažinties su žmogumi, tinkamu ilgalaikiams santykiams. Bet mylimieji lepins jus aistra ir neišdildomais įspūdžiais. Daug bendrausite su draugais, pramogausite. Stenkitės nepersitempti darbe. Turėsite atkreipti dėmesį į savo sveikatą, tinkamai maitintis, nes virškinamasis traktas bus ypač jautrus. Žvaigždės primena, kad „ranka ranką plauna“, ir pataria neužmiršti už gera atsilyginti geru.

OŽIARAGIS. Jūsų sėkmė bus dėsninga ir nieko nenustebins. Merkurijus pagelbės susitarti su aplinkiniais ir taikiai išspręsti visus ginčytinus klausimus. Numatytus tikslus įgyvendinsite su kaupu, todėl laisvo laiko bus ir pasilinksminimams, ir poilsiui, ir bendravimui, ir meilei. Jei nemeluosite ir vengsite miglotų pažadų, prieš partnerius raudonuoti neteks. Žvaigždės pataria energetiškai išvalyti namus, atsikratant senų daiktų ir kuriant jaukumą.

VANDENIS. Bus lengvos mintys, draugiški santykiai, didelis noras bendrauti, todėl megsis naujos pažintys, o ir namuose nestigs draugų. Veikiami Merkurijaus, galite perlenkti lazdą ir daugybę laiko sugaišti tuštiems plepalams. Stebėkite, kad besidalindami idėjomis neįkyrėtumėte aplinkiniams. Santykiams stiprėti padėtų atvirumas kompromisams. Į vienišas širdis gali netikėtai pasibelsti meilė. Žvaigždės linki, kad bendravimas būtų malonus ir naudingas.

ŽUVYS. Blaškymosi neišvengsite, tačiau Merkurijus padės palaipsniui išpainioti visas problemas. Nenustebkite pajutę didesnį nei bet kada permainų norą, tačiau mesti seno darbo, meilės ar buitinės rutinos ir paknopstom bėgti į naują gyvenimą kol kas neverta. Geriau, jei jūsų svajonės taip ir liks tik svajonėmis. Jei vis tik ryšitės keisti savo gyvenimą, žvaigždės pataria stengtis nieko neįžeisti, niekam nesukliudyti, nes visi poelgiai tuoj pat grįžtų bumerangu.

Rekomenduojami video