Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Buitinė technika ir elektronika, be kurios neįsivaizduotume savo gyvenimo

Paklaustas, be kokių daiktų negalėtų įsivaizduoti savo gyvenimo, kiekvienas iš mūsų pateiktų vis kitokį jų sąrašą, tačiau didelė tikimybė, kad jame dominuotų buitinės technikos ir elektronikos prietaisai. Jie užtikrina patogią mūsų kasdienybę ir leidžia daug greičiau atlikti įvairiausias užduotis. Šį kartą pakalbėsime apie tuos prietaisus, be kurių daugelis neįsivaizduotų savo gyvenimo ir aptarsime, kaip juos pakeitė tobulėjančios technologijos.

Šaldytuvai

Tikriausiai nepavyktų surasti kito būdo, kaip išlaikyti produktus šviežius be šaldytuvo – šie įrenginiai yra užsitarnavę savo vietą kiekvienoje virtuvėje. Dabar gamintojai stengiasi pasiūlyti ir daugiau papildomų privalumų, kurie užtikrintų patogesnį produktų organizavimą ir lengvesnę priežiūrą. Šiuolaikinių šaldytuvų nebereikia atitirpinti rankiniu būdu – jei vis dar tai darote, pravartu pagalvoti apie pokyčius. Tačiau galite būti tikri: tai nebus vienintelės Jūsų laukiančios naujovės.

Skalbimo mašinos

Kai kurie iš mūsų dar galėtų prisiminti laikus, kuomet visus nešvarius rūbus reikėdavo skalbti rankomis – tikriausiai nei vienas nenorėtų sugrįžti į šį laikotarpį. Galima sakyti, kad skalbimo mašinos yra vienas labiausiai vertinamų išradimų, kuris padeda išvengti papildomo darbo, sutaupo laiko ir tausoja mūsų rankas. Dabar jos aprūpintos įvairiausiomis papildomomis, atitinkamiems audiniams pritaikytomis funkcijomis, o kai kurios skalbinius netgi išdžiovina – tuomet atkrenta ir dar vienas darbas.

Indaplovės

Nors toks prietaisas vis dar yra ne kiekvienuose namuose, nusprendę jį įsigyti, nebeįsivaizduoja, kaip be indaplovės gyveno iki šiol. Šis įrenginys vieną nemaloniausių buities darbų gali atlikti už mus, taip palikdamas daugiau laisvo laiko asmeninėms veikloms. Be to, dažnu atveju pavyksta sutaupyti ir vandens bei ploviklio sąnaudų. Indaplovės nereikalauja daug kambario erdvės, o taip pat galima rasti ir visiškai nepastebimus, įmontuojamus jų modelius – platų pasirinkimą rasite paspaudę čia.

Mobilieji telefonai

Šiais laikais juos vadiname nebe mobiliaisiais, bet išmaniaisiais telefonais, kurie gali atstoti ir kompiuterį, ir netgi labai kokybišką fotoaparatą. Juos pasitelkiame žemėlapio maršrutams, galime naršyti internete, klausytis muzikos ar paprasčiausiai paskambinti draugams, o gamintojai neriasi iš kailio, kad kasmet pasiūlytų dar įspūdingesnes specifikacijas. Sunku patikėti, bet jiems vis dar pavyksta tai padaryti – tik laiko klausimas, kada visų funkcijų sąrašas dar labiau išsiplės.

Viryklės

Taip, maistą visuomet galime valgyti kavinėse ar tiesiog pasigaminti įvairiausias salotas, tačiau jei norėsis šiltų, naminių patiekalų, bent jau be kaitlentės tikrai nepavyks išsiversti. Šiuolaikiniai jų modeliai leidžia pasijausti tikrais virtuvės profesionalais, kuriems svarbi tiksli temperatūra ir efektyvumas. Tuo tarpu orkaitės siūlo grilio funkcijas, užtikrina tolygų oro srautą, o kartais netgi gali atstoti mikrobangų krosnelę.

Televizoriai

Nors vis dar madinga teigti, kad televizijos programų nežiūrime, šių prietaisų pardavimai nenustoja augti. Tikėtina, kad taip yra dėl to, jog šiuolaikiniai, pavyzdžiui, Sony televizoriai, gali būti pritaikomi ir kitoms pramogoms. SMART modeliai leidžia pasiekti internetinį turinį, o prijungus žaidimų konsoles, televizoriai pasitarnauja kaip jų ekranai. Be to, šiais laikais geriausias televizorius namuose gali padovanoti išskirtines garso ir vaizdo patirtis, kurios nei kiek nenusileidžia kino teatrui. Žinoma, būtų galima ginčytis, ar be tokio prietaiso neįmanoma išgyventi, tačiau jei norisi nesibaigiančių pramogų, apie jį pagalvoti pravartu. Platus televizorių pasirinkimas siūlomas Pigu.lt el. parduotuvėje.

Kompiuteriai

Tikriausiai net nereikia pasakoti, kokias neaprėpiamas galimybes mums suteikia kompiuteriai ir internetas – jei kam nors ir kildavo abejonių, visos jos turėjo išsisklaidyti pandemijos metu. Dabar prekyboje galima rasti itin galingų, tačiau labai kompaktiškų ir lengvų nešiojamų kompiuterių, kurie nei kiek nenusileidžia stacionariems modeliams. Juos sparčiai vejasi ir planšetiniai kompiuteriai, kurie gali būti pasitelkiami tiek darbui, tiek ir pramogoms.

Mikrobangų krosnelės

Nors šio prietaiso būtinumas namuose yra diskutuotinas, sunku nesutikti, jog šios krosnelės kone efektyviausiai leidžia pašildyti patiekalus. Jei maistą mėgstate pasigaminti kelioms dienoms į priekį ar su namiškiais valgote skirtingu laiku, be jos išsiversti nepavyks – priešingu atveju virtuvėje teks praleisti ilgas valandas.

Šį sąrašą būtų galima tęsti be paliovos, tačiau nesuklysime visus šiuos prietaisus pavadinę vienais svarbiausių mūsų kasdienybėje. Jei kyla abejonių, pabandykite išsiversti be jų – tai gali tapti labai įdomiu iššūkiu.

Rekomenduojami video