Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Už sukurtą darbo vietą – kompensacija

Kėdainių smulkiojo verslo rėmimo fondas noriai padeda versliems kraštiečiams, kurie geba išties sudėtingu metu ne tik sau, bet ir kitiems sukurti darbo vietų. Naują žmogų į darbą priėmusi „Gėlių oazė“ taip pat sulauks fondo skirtos kompensacijos. 

Įkurta anksčiau

Paskutiniame rajono tarybos posėdyje buvo dalijamos kompensacijos itin jaunoms, vos kelis mėnesius veikiančioms įmonėms, tačiau kompensaciją gavo ir „Gėlių oazė“, įkurta kiek seniau ir veikianti jau beveik dvejus metus.

Vis dėlto įmonė atitinka Smulkiojo verslo rėmimo fondo nuostatus, juo labiau, kad visai neseniai įsigijo naujų baldų bei naują reklaminę iškabą.

Kompensuos

Įmonė atitinka reikalavimus, kai kompensuojama iki 100 proc. išlaidų, bet ne daugiau kaip 2 000 Eur, kai sukuriama nauja darbo vieta ir rinkodaros priemonių dalinis kompensavimas, kai antrais veiklos metais kompensuojama iki 50 proc. rinkodaros priemonių įsigijimo išlaidų, bet ne daugiau kaip 200 Eur. 

Įmonė prašė kompensuoti kiek daugiau kaip 2,1 tūkst. eurų patirtų išlaidų, o kadangi jokios kitos paramos ji nebuvo gavusi, sulauks kompensacijos iš Smulkiojo verslo rėmimo fondo.

Rekomenduojami video