Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tyrimas: pigiausiai apsipirkta „Maximose“, „Lidl“ ir „Norfose“, brangiausiai – „Rimi“

Kovo mėnesį pigiausiai apsipirkti buvo galima „Lidl“, „Maximos“ ir „Norfos“ prekybos tinkluose, o brangiausiai – „Rimi“, rodo slaptas pirkėjų tyrimas.

Tai paaiškėjo palyginus populiariausių maisto prekių krepšelio kainų vidurkius prekybos tinkluose „Maxima“, „Lidl“, „Rimi“, „Iki“ bei „Norfa“. Tyrimų agentūra „SeeNext“ prekių kainas lygino Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Anot tyrimo, tų pačių prekių krepšelio kaina, priklausomai nuo miesto ir prekybos tinklo, svyravo nuo 25,81 iki 28,92 euro. Tyrimui buvo pasirinktas 25 prekių krepšelis: vaisiai, daržovės, kruopos, makaronai, aliejus, saldumynai, pienas ir jo produktai, duona, batonas, mėsa ir jos produktai, gėrimai. „Lidl“ parduotuvėse už produktus pirkėjui teko sumokėti vidutiniškai 26,06 euro, „Maximose“ – 26,77 euro, „Norfose“ – 26,99 euro, „Iki“ – 28,02 euro, „Rimi“ – 28,7 euro. Anot tyrimo, kauniečiai gali apsipirkti pigiausiai, o Panevėžio gyventojams tenka sumokėti šiek tiek daugiau. Kaune už minėtas prekes vidutiniškai sumokama 27,22 euro, Panevėžyje – 27,41 euro.

 Pieno produktus už mažiausią kainą siūlo „Maxima“ prekybos tinklas, o brangiausiai šiuos produktus tektų įsigyti „Norfos“ parduotuvėse. Pigiausiai mėsos gaminiai parduodami „Norfose“, „Lidl“ ir „Maximose“, o brangiausiai – „Rimi“. Pigiausių grūdiniai produktai – „Maximos“ parduotuvėse, brangiausi – „Rimi“. Pigiausi vaisiai ir daržovės – „Lidl“, o brangiausi – „Iki“. Pigiausi gėrimai – „Lidl“, o brangiausi – „Rimi“.

Rekomenduojami video