Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Truskavoje siautė vagys – pavogtos persirengimo kabinos

Praėjusios savaitės pabaigoje Truskavos seniūnijoje siautė vagys. Čia pavogtos net dvi persirengimo kabinos. Kabinos buvo įrengtos prie vienos mėgiamiausių šios seniūnijos gyventojų poilsio vietos – Dvariškių karjerų. Vagių paieškoms buvo mestos didelės pajėgos, tačiau jie taip ir nerasti. Truskaviečiai viliasi, kad dar galima pagauti visų žmonių turtą nugvelbusius asmenis.

Darbavosi ryte

„Vagys šiam darbui ruošėsi iš anksto, buvo atsivežę net gręžimo įrankius. Prie metalinių konstrukcijų plokštės buvo pritvirtintos kniedėmis. Vienos kabinos vamzdžius vagys nulaužė, o kitos išlaužti nepavyko, tad rovė, kol išrovė su visu betonu. Įtariame, kad vagystė buvo įvykdyta ryte, nes dar buvo matyti vagių automobilių pėdsakai. Vagys išsivežė plokštes ir vienos kabinos vamzdžius“, – dėstė Truskavos seniūnas Vytautas Zakaryza.

Bandė ieškoti

Vos tik pastebėjęs įvykį seniūnas kreipėsi į Kėdainių rajono policijos komisariatą. Pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą. Truskavos seniūnas kartu su kolegomis patys pradėjo aiškintis šį nusikaltimą. Paaiškėjo, kad vagys bėgo į Panevėžio rajono pusę.

„Mes tą pačią dieną pusė dienos važinėjome po Ramygalą, Aukštadvarį, kitus miestelius ir kaimus, ieškojome gal pavyks ką sužinoti, pamatyti, išsiaiškinti. Bet mūsų pastangos buvo bergždžios,  nieko nepavyko rasti“, – paaiškino Truskavos seniūnas.

Teks tvarkyti

„Labai gaila, kad žmonės jomis džiaugėsi tik porą metų. Vieni daro, kuria, stengiasi, kad žmonėms būtų geriau, o čia ateina kažkokie ir viską sunaikina. Labai liūdna, bet mes rankų nenuleidžiame, reikės vėl imtis darbų, tvarkyti. Nepaliksime taip vasaros sezonui“, – atsiduso Truskavos seniūnijos šeimininkas.

Galite pranešti

Visgi viltis miršta paskutinė, tad truskaviečiai prašo asmenis, ką nors žinančius ar girdėjusius, susisiekti su seniūnu V. Zakaryza ir jam pranešti. Informaciją taip pat galima teikti ir bendruoju pagalbos telefonu 112 ar atvykus į Kėdainių rajono policijos komisariatą.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video