Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sugalvojo krėsti cirkus kelyje: net nespėjęs įgyti vairuotojo pažymėjimo, sugebėjo jį jau prarasti

Net nespėjęs įgyti vairuotojo pažymėjimo, tačiau sugebėjęs jį jau prarasti 27 metų Pakruojo rajono gyventojas rugpjūčio 27 d. savo rajono keliuose automobiliu surengė pasilinksminimą, kuris baigėsi areštinėje. Pakruojiškiui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad vairavo būdamas vidutinio girtumo. Kuo būtų pasibaigęs jo vojažas, jei ne pastabūs policijos pareigūnai, sunku prognozuoti.

Tądien Pakruojo rajone dirbusių Šiaulių apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnų dėmesį atkreipė vienoje Pakruojo miesto degalinėje įtartinai manevruojantis automobilis. Nutarę patikrinti vairuotojo blaivumą, pareigūnai nusekė paskui į užmiestį pasukusią transporto priemonę ir, įsijungę garso bei šviesos signalus, pareikalavo ją sustabdyti. Automobilis sustojo, tačiau, kai pareigūnas ėmė artėti link jo, vėl pajudėjo, rašoma policijos pranešime.

  Važiuodami paskui, pareigūnai per garsiakalbį ne kartą išsakė reikalavimą sustoti ir jiems pasirodė, kad vairuotojas suprato. Automobilis sustojo, tik...vidury kelio, o po to vairuotojas įjungė atbulinės eigos pavarą ir persekiojamas automobilis trenkėsi į policijos tarnybinio automobilio priekį, jį apgadindamas. Kai policijos pareigūnai prišoko prie bėglio, reikalaudami išlipti, šio vairuojamas automobilis vėl rovė į priekį ir dideliu greičiu nuvažiavo link Klovainių. Šiame miestelyje vairuotojas teikėsi sustoti, tačiau iš automobilio išlipti atsisakė.

Reikalavimą įvykdė tik po įspėjimo panaudoti elektros impulsinį prietaisą. Vyras koneveikė pareigūnus, jiems priešinosi, tad teko surakinti antrankiais.

Bėglys nenusiramino ir pasodintas į tarnybinį automobilį – kojomis spardė automobilio langą, tad teko jį tramdyti ašarinėmis dujomis. Sulaikytasis pasirodė pareigūnams gerai pažįstamas Pakruojo rajono gyventojas, kuris teisės vairuoti nėra įgijęs, tačiau prie automobilio vairo sulaikomas ne pirmą kartą. O 2019 metų vasarį Pakruojyje jis vairavo ne tik neturėdamas tam teisės, bet dar ir neblaivus. Tąkart jam buvo nustatytas 0,76 prom. girtumas.

Už tai skirta 1150 eurų bauda ir trims metams atimta teisė vairuoti. Tai reiškia, kad per artimiausius trejus metus vyras negalės įsigyti vairuotojo pažymėjimo, net jei ir sugalvotų tai padaryti. Šįkart pakruojietis irgi atrodė neblaivus. Tikrintis girtumą jis iš pradžių atsisakė, na, o kai persigalvojo, alkoholio matuoklis parodė 2.02 prom. girtumą. Kadangi vyras vairavo, būdamas vidutinio girtumo, jis atsidūrė areštinėje ir jam pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Na, o dėl to, kad nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų, jam pradėta administracinė teisena. Administracinė teisena pradėta ir kartu važiavusiam automobilio keleiviui, taip pat Pakruojo rajono gyventojui. 56 metų vyrui buvo nustatytas sunkus girtumas – 2,8 prom. Iš automobilio jį teko iškrapštyti taip pat jėga. Pareigūnams jis negailėjo necenzūrinių žodžių. Būtent už tai, kad įvairiais žodžiais išplūdo statutinius valstybės tarnautojus, juos pažemindamas, vyrui ir pradėta administracinė byla.

Rekomenduojami video