Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Rokiškio policijos komisariate vyko susitikimas su ūkininkais

Rokiškio rajono policijos komisariate kovo 27 d. organizuotas susitikimas su Rokiškio rajono ūkininkais, kuriame dalyvavo Rokiškio rajono Ūkininkų sąjungos pirmininkas Mindaugas Petkevičius, kiti sąjungos valdybos nariai.

Susitikimo metu Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis ir Veiklos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas ūkininkams pristatė galimas prevencines priemones kaip apsaugoti savo turtą: nepamiršti rakinti technikos, stovinčios kiemuose, garažuose, angaruose. Kadangi įsibėgėja pavasaris, prasideda pavasariniai darbai, tai brangių trąšų ir sėklų, kompiuterizuotos įrangos nelaikyti nuošaliuose pastatuose, vietose, kur nėra įrengta apsaugos. Patarta pasirūpinti, kad patalpos būtų tinkamai apsaugotos nuo įsibrovimo, įrengtos kokybiškos spynos, signalizacija, vaizdo kameros.

Viršininkas R. Čepulis paminėjo, pasitaiko atvejų, kai aiškinantis nusikaltimus, paaiškėja, kad nors apsaugos priemonės ir įrengtos, tačiau jos įvykio metu būna neveikiančios, vaizdo kameros nusuktos, signalizacijos sistema netinkamai veikia, todėl pasiūlyta ūkininkams periodiškai patikrinti ar apsaugos įranga veikia. Pasirūpinti, kad pašaliniai asmenys vizualiai negalėtų matyti kas laikoma patalpose. Vertingo turto nelaikyti lengvai prieinamose vietose, kurios nėra stebimos vaizdo kamerų.

Taip pat su ūkininkais vyko diskusija dėl grėsmių kylančių internetinėje erdvėje, t. y. ūkininkai įspėti nesusigundyti internetu įsigyti prekių žymiai pigiau nei rinkos kaina, atsargiai pirkti žemės ūkio techniką iš skelbimų portaluose „Skelbiu”, „Autogidas”, „Autoplius” ir kt. patalpintų skelbimų, nemokėti avanso už perkamą prekę, jei nesate įsitikinęs pardavėjo patikimumu, prieš pirkdami, visada apžiūrėkite parduodamą daiktą.

Susitikimo metu ūkininkams priminti kontaktai, kuriais galima kreiptis pastebėjus įtartinus asmenis, automobilius, pavojingas situacijas ir kitais rūpimais klausimais.

Policijos pareigūnai padėkojo ūkininkams už šaunų bendradarbiavimą, supratimą, pagalbą, iniciatyvas saugant savo kraštą. Diskusijų metu buvo atsakyta į įvairius ūkininkų klausimus.

Rekomenduojami video