Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Rastas negyvėlis atvėrė Terespolio kaimo piktžaizdę

Terespolio gyventojai įbauginti – vietinių šeima jaučiasi nebaudžiama.

„Rinkos aikštė“ jau rašė, kad gegužės 16-osios rytą tolimajame Kėdainių rajono Trespolio kaime buvo rastas vyro lavonas. Kol įvykį aiškinasi policija, vietos gyventojai drąsiai sako, kad vyras buvo nužudytas. Beje, rastas lavonas atvėrė Terespolio kaimo piktžaizdę – viena šeima terorizuoja kaimelio gyventojus bei jaučiasi nebaudžiama.
Rado negyvą

Gegužės 16-osios rytą Policijos departamentas informavo, kad apie 9 valandą ryto Kėdainių rajono Gudžiūnų seniūnijos Terespolio kaimo atokioje sodyboje rastas mirusio 47-erių metų vyro kūnas su kraujosruvomis.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti bei kol kas daugiau jokių duomenų neteikia.

Kreipėsi gyventojai

Po kelių dienų į „Rinkos aikštės“ žurnalistą kreipėsi minėto mažo kaimelio gyventojai, kurie teigė esantys įbauginti vienos šeimos. Būtent tos šeimos, kurių sodyboje ir buvo rastas lavonas. Gyventojai net neabejoja, kad vyro mirtis buvo smurtinė. Žmonės teigė, kad tądien sodyboje vyko išgertuvės, kurios galėjo pasibaigti kivirču ir muštynėmis.

Atvažiavo pasisvečiuoti

Miręs vyras nėra Kėdainių rajono gyventojas, jis pas sodybos savininkus atvyko pasisvečiuoti iš Panevėžio rajono Žibartonių kaimo. Ten vyras gyveno su sugyventine.

Tiesa, jis pažinojo sodybos šeimininkus, nes anksčiau yra gyvenęs Terespolyje ir su jais ne kartą bendravęs.

„Aš jo labai nenorėjau išleisti į svečius, labai prašiau, kad nevažiuotų, labai negera nuojauta buvo“, – prisiminė mirusiojo sugyventinė, kuri žadėjo įtariamiems jos gyvenimo draugo skriaudikams nedovanoti ir eiti iki galo.

Atvėrė piktžaizdę

„Rinkos aikštės“ žurnalistui atvykus į Terespolį žmonės pasakojo, kad jie bijo šeimos, kurios sodyboje rastas lavonas.

Esą tėvas su sūnumis visą laiką buvo agresyvūs. Žmonės pasakojo, kad ne kartą nuo minėtos šeimos yra nukentėję, ne kartą rašę pareiškimus policijai. Dar kiti teigė bijantys rašyti pareiškimus, mat bijo susidorojimo.

Tiesa, gyventojai pasidžiaugė, kad vienas iš sūnų jau pasodintas už grotų – teismas už nusikaltimus jį pasiuntė į nelaisvę.

Atoki sodyba

Žmonės pasakojo, kad nei patys eina tų gyventojų sodybos link, nei kitiems pataria, mat šeimos vyrai, pasak jų, yra neprognozuojami.

Visgi, žurnalistas pabandė nuvykti į atokią sodybą norėdamas pakalbinti straipsnio herojus, tačiau durų niekas neatvėrė, kieme niekas nepasitiko.

Dabar visas teisingumas – policijos pareigūnų, prokurorų ir teisėjų rankose.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video