Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Policija perspėja: daugėja susidūrimų su laukiniais gyvūnais

Pirminiais duomenimis, antradienį, rugsėjo 11 d., mūsų šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 11 žmonių. Tarp sužeistųjų – du nepilnamečiai, 6 m. pėsčiasis ir 9 m. keleivis. Per parą įvyko 12 susidūrimų su laukiniais gyvūnais, 2 tokių susidūrimų metu buvo sužeisti 3 žmonės. Antradienį įvyko 57 eismo įvykiai, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, vieną įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas.

Ryte, 6.08 val., Raseinių r., magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, 41 metų Latvijos piliečio vairuojamas automobilis „Audi A6“ partrenkė į kelią netikėtai įbėgusį laukinį gyvūną (briedį). Įvykio metu vairuotojas buvo sužeistas ir dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę, briedis nugaišo.

6.50 val., Vilniuje, Eišiškių pl., automobilis „BMW X5“, vairuojamas 53 m. vyro, atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Ford Fiesta“, kurį vairavo į tarnybą vykusi Vilniaus apskr. VPK vyriausioji tyrėja. Po smūgio automobilis „Ford Fiesta“ atsitrenkė į stovėjusį automobilį „Audi“. Eismo įvykio dalyviai užpildė eismo įvykio deklaraciją, tačiau tą pačią diena sužeistoji „Ford Fiesta“ vairuotoja kreipėsi į medikus dėl galvos traumos.

10.40 val., Šiauliuose, J. Basanavičiaus g., automobilis „Audi 100 Avant“, sutrikus vairuotojo sveikatai, tapo nevaldomas ir atsitrenkė į pakelės medį. Vyras buvo pristatytas į ligoninę ir gydomas ambulatoriškai.

12.40 val., Marijampolės sav., kelyje Mauručiai–Vinčai–Puskelniai, automobilį „Opel Vectra“ vairavęs 87 metų senjoras nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į keliu važiavusio traktoriaus „MTZ-82“ su padargais galinę dalį. Nuo smūgio traktorius nuvažiavo į pakelės griovį ir apvirto, įvykio metu susižeidė lengvąjį automobilį vairavęs garbaus amžiaus vyras.

14.36 val., Vilniuje, Tūkstantmečio g., virš Savanorių pr. žiedinės sankryžos, krovininis automobilis „MAN 27.414“, kurį vairavo 82 m. vairuotojas, persirikiuodamas iš antros eismo juostos nedavė kelio pirma eismo juosta važiavusiam automobiliui „Opel Astra“, vairuojamam 44 metų vyro. Eismo įvykio metu sužalojimus patyrė lengvajame automobilyje važiavę 9 metų keleivis, dėl daugybinių sužalojimų berniukas gydomas ambulatoriškai.

14.45 val., Panevėžyje, Pušyno ir Alyvų g., sankryžoje, automobilio „BMW“ vairuotoja lygiareikšmių kelių ankryžoje nedavė kelio iš dešinės važiavusiam automobiliui „VW Golf“ ir su juo susidūrė, nuo smūgio automobilis „VW Golf“ atsitrenkė į medį. Įvykio metu buvo sužeista „BMW“ vairuotoja.

17.26 val., Vilniuje, Sviliškiu g., gyvenamųjų namų kieme automobiliu „Citroen C3“ buvo partrenktas netikėtai į kelią iš už stovėjusių automobilių įbėgęs 6 m. berniukas, kuris dėl kojos sužalojimo gydomas ambulatoriškai.

Sutemus, 20.45 val., Utenos r., magistraliniame kelyje Kaunas –Zarasai–Daugpilis, 45 m. vyro vairuojamas automobilis „BMW“ susidūrė su netikėtai į kelią įbėgusiu laukiniu gyvūnų (briedžiu). Įvykio metu buvo sužeisti ir į ligoninę pristatyti automobilio vairuotojas ir kartu važiavusi 42 m. keleivė. Vairuotojas paguldytas į ligoninę, keleivė gydoma ambulatoriškai, briedis nugaišo.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia vairuotojų dėmesį į tai, kad užmiesčio keliuose, vietovėse, kur kelias kerta miškus ir laukus, padidėja rizika įvykti transporto priemonių susidūrimams su laukiniais gyvūnais. Prašome vairuotojų ne tik laikytis leistino važiavimo greičio, bet pasirinkti saugų važiavimo greitį, kelyje būti atidiems, saugotis laukinių gyvūnų, ypač važiuojant užmiesčio keliais anksti ryte, sutemus, esant blogam matomumui.

Rekomenduojami video