Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Policija paaiškino, kaip keičiasi judėjimo ribojimai Lietuvoje

Lietuvos policijos atstovai paaiškino, ką reiškia judėjimo atlaisvinimai žiedinėse savivaldybėse, taip pat nurodė, kam suteikiama teisė laisvai judėti savivaldybių ribose.

„Vis dar gauname daug klausimų dėl judėjimo atlaisvinimo žiedinėse savivaldybėse. Judėjimas „žiedinėse“ savivaldybėse – kai asmenys, gyvenantys besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, juda tarp nurodytų besiribojančių savivaldybių, jiems judėjimo apribojimai netaikomi. Jei nesate deklaravęs gyvenamosios vietos vienoje iš minėtų besiribojančių savivaldybių, rekomenduojame su savimi turėti dokumentus, kurie pagrindžia faktinę gyvenamąją vietą (pvz.: būsto nuomos sutartį).

Siekdami aiškumo, pateikiame kelis pavyzdžius: 1) asmuo, gyvenantis Vilniaus m. sav., gali vykti į Vilniaus raj. sav., tačiau negali vykti į Trakų r. sav. ir (ar) Elektrėnų raj. sav.; 2) asmuo, gyvenantis Kauno r. sav., gali vykti į Kauno m. sav., tačiau negali vykti į Jonavos r. sav. Atkreipiame dėmesį, kad aukščiau nepaminėtos savivaldybės, nors ir besiribojančios, nelaikomos „žiedinėmis“ ir jose toliau taikomi judėjimo ribojimai – pvz. asmuo, gyvenantis Raseinių r. sav., negali vykti į Kauno r. sav. (taip pat ir į kitas besiribojančias sav.). Be to, judant „žiedinėse“ savivaldybėse ir toliau taikomi visi karantino reikalavimai (pvz. daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio artimi kontaktai negalimi).

Jei turite klausimų – skambinkite policijos informacijos tel. 8700 60 000.“, – rašoma policijos pranešime.Rekomenduojami video