Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pagrindinis TELELOTO vasaros prizas bus laimėtas jau sekmadienį!

Vasaros karštinei ir pramogoms artėjant į pabaigą, „Teleloto“ žaidėjų laukia ypatinga proga – jau rugsėjo 1-ąją paaiškės laimingasis ar laimingoji, kuriam atiteks didysis „Teleloto“ vasaros prizas – Dešimtmečio atlyginimas – 120 000 eurų.

Per 12 vasaros žaidimų, buvo atrinkta 12 pretendentų laimėti 120 000 eurų.9 iš jų atsiliepė ir ketina varžytis dėl pagrindinio vasaros prizo. Pretendentai stebėjosi, kad per dieną gavus dešimtmečio atlyginimą, sunku nuspręsti kur būtų galima jį išleisti. Didžioji dalis investuotų laimėjimą į nekilnojamąjį turtą – jo remontą ar įsigijimą, kiti – pasirūpintų savo sveikata ar keliautų.

„Šis kartas man bus penktasis „Teleloto“ studijoje, esu laimėjęs ir daiktinių prizų, kaip išmanioji apyrankė ar virdulys, ir pinigų. Jeigu laimėčiau Dešimtmečio atlyginimą, visų pirma keliaučiau į Maltą. Esu ten buvęs, bet labai noriu sugrįžti. Likusį laimėjimą investuočiau į nekilnojamąjį turtą“,- pasakojo Valentinas iš Vilniaus.

Kitas pretendentas – taip pat ilgametis žaidimo gerbėjas, Darius iš Kelmės rajono. „Labai netikėta, kad pasisekė. Prieš keletą metų laimėjau dviratį. Tada vyko žaidėjams, bilietus perkantiems internetu, skirta akcija ir būtent man nusišypsojo sėkmė laimėti pagrindinį prizą. Nežinau ar pasiseks ir dabar, bet sėkmė mane kartais tikrai aplanko“, - džiaugėsi žaidėjas.

Dar viena pretendentė – Rima iš Panevėžio. Laimingą bilietą įsigijo žaidėjos dukra, iš Danijos atvykusi aplankyti tėvų. „Kai grįžta, dukra visada perka „Teleloto“ bilietus ir praktiškai visada laimi bent keletą eurų. Šį kartą buvome išvažiavę apsipirkti ir įsigijome patį paskutinį „Teleloto“ bilietą, kuris buvo padėtas prie kasos, dėl to džiaugsmas – dar didesnis“, - pasakojo žaidėja.

Tarp pretendentų taip pat yra vilnietė Aistė, kuri į studiją atvyks su senelio bilietu. „Pretendentu tapo mano senelis, tačiau jis – senjoras, todėl vietoje jo bandysiu laimėti 120 000 eurų. Jausmas dalyvauti laidoje ir pretenduoti – labai geras“, - džiaugėsi Aistė.

Pretendentai į Dešimtmečio atlyginimą susirinks iš visos Lietuvos ir visi kaip vienas, tvirtina, jog dar netiki, kad kažkuris netrukus laimės 120 000 eurų sumą.

Šventinę „Teleloto“ laidą matysite rugsėjo 1-ąją, 17:20 per LNK. Nepamirškite žiūrėti ir palaikyti savo favoritą, kuris jau netrukus džiaugsis didžiuliu laimėjimu!

Rekomenduojami video