Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Luminor“ prekybos ir pramogų centrui „Babilonas“ įsigyti paskolino 13 milijonų eurų

Panevėžyje veikiantį prekybos ir pramogų centrą „Babilonas“ įsigijo Nyderlanduose registruota privataus kapitalo fondo įmonių grupė „Westerwijk“, kuri sandoriui gavo 13 mln. eurų paskolą iš banko „Luminor“.  Bendra sandorio, kuris buvo užbaigtas šiandien, vertė neskelbiama. Antrinė „Westerwijk“ grupės bendrovė „Westerwijk Panevėžys“ „Babiloną" įsigijo iš jį valdžiusios „Ogmios grupės“.

„Babilonas“ seniai yra tapęs vienu iš svarbiausių Panevėžio regiono traukos centrų, net ir pandemijos metais išlaikęs stabilius lankytojų srautus ir kokybišką nuomininkų portfelį. Mūsų akimis žiūrint, jo pardavimas yra klasikinis žiniomis ir pasitikėjimu pagrįstas sandoris, kuomet gerai žinomas turtas iš vienų profesionalų rankų pereina į kitų profesionalų rankas. Tokiuose sandoriuose visi kalba viena kalba ir bankui kur kas lengviau apsispręsti dėl savo dalyvavimo. Malonu konstatuoti, kad tokių sandorių pastaraisiais metais Lietuvoje sparčiai daugėja“, - sako „Luminor“ verslo bankininkystės vadovas Jonas Urbonas.

„Prekybos centras „Babilonas“ yra pirmasis mūsų NT objektas Panevėžyje. Jo įsigijimas atitinka ilgalaikę grupės strategiją investuoti į prekybinius objektus didmiesčiuose su susiformavusiais pirkėjų srautais ir stipria nuomininkų baze. Tikime, kad sukaupta patirtis valdant kitus komercinės paskirties turtus, leis ne tik užtikrinti sėkmingą šio projekto tęstinumą ir padidinti PC Babilonas kuriamą naudą nuomininkams ir investuotojams, bet ir patenkins visų lankytojų lūkesčius“, – sako Aurimas Bičiūnas, „Wersterwijk“ įmonių grupės vadovas.

„Babilonas“ yra universalus prekybos ir pramogų centras, kuriame įsikūrę daugiau nei 60 parduotuvių, prekiaujančių aksesuarais, drabužiais ir avalyne, elektronika ir buities technika, baldais, dovanomis ir švenčių atributika, gyvūnų prekėmis, knygomis ir kanceliarinėmis prekėmis, maistu ir gėrimais, sporto ir laisvalaikio prekėmis, sveikatinimo ir grožio prekėmis, vaikams skirtais daiktais ir drabužiais. Taip pat čia veikia 7 restoranai bei kavinės, „Apollo“ kino teatras, „VS-express 24/7“ sporto klubas, dirbantis visą parą.

„Westerwijk“ grupė  į komercinį nekilnojamąjį turtą investuoja daugiau nei dešimtmetį. Grupė šiuo metu valdo Vilniuje prekybos ir biurų kompleksą „Domus galerija“, prekybos centrus „Molas“ Kaune ir Klaipėdoje bei prekybinės paskirties pastatus sostinės Ukmergės gatvėje.

Rekomenduojami video