Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Kautra“ prieš Motinos dieną didina reisų skaičių

Tarpmiestinių keleivių vežėja „Kautra” nuo balandžio 29 dienos atnaujina papildomus reisus tarp Kauno, Palangos, Klaipėdos, Panevėžio, Kėdainių, Marijampolės, Vilkaviškio, Ukmergės, Anykščių, Rokiškio, Vilniaus, Alytaus, Trakų ir kitų miestų, rašoma pranešime.

0 Įmonė balandžio mėnesį jau atnaujinusi keliones į Nidą bei sustiprinusi susisiekimą su regionais, papildo tarpmiestinio susisiekimo tinklą dar 26 reisais. „Girdime keleivius ir atsižvelgdami į keliaujančių poreikį vykdome papildomų reisų atnaujinimą. Graži simbolika, kad tai vyks prieš motinos dienos savaitgalį. Žvelgiant į ankstesnių metų tą patį savaitgalį, judėjimas tarp miestų tradiciškai būdavo šiek tiek intensyvesnis. Sudarysime visas sąlygas saugiai ir patogiai pasiekti gimtuosius miestus bei aplankyti artimus ir šiais metais”, – kalbėjo „Kautros” generalinis vadovas Linas Skardžiukas, primindamas, kad visa naujausia informacija ir autobusų grafikai yra skelbiami www.autobusubilietai.lt svetainėje.

Įmonės vadovo teigimu, judėjimas tarp miestų nėra toks pat koks buvo tokiu pat metu prieš pandemiją, tačiau kartu su judėjimo ribojimų atlaisvinimu, jaučiamas nežymus tarp miestų keliaujančių keleivių srauto padidėjimas. Lyginant su laikotarpiu nuo karantino pradžios, įmonė padidino dabartinį tarpmiestinio susisiekimo reisų kiekį dar 20%. Anot vežėjų atstovų autobusai ir toliau yra dezinfekuojami specialia dezinfekcinio rūko sistema bei vėdinami prieš ir po reiso. Autobusuose prie įėjimo durų keleiviams sumontuoti dezinfekatoriai, saugiai kelionei užtikrinti visi keleiviai privalo dėvėti kaukes ir laikytis rekomenduojamo atstumo.

Nuo balandžio 29 dienos atnaujinami šie „Kautros” tarpmiestinio susisiekimo reisai (pateikiama kryptis, išvykimo laikas):

Rekomenduojami video