Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Jaunos rokiškietės pomėgis išaugo į kūrybišką verslo idėją

Rokiškietė Kornelija ŠERNAITĖ gali pasigirti išskirtiniu meniniu talentu ir įspūdingais sugebėjimais. 17-metės galvoje gausu įvairiausių kūrybiškų idėjų. Viena iš jų – piešimas ant drabužių. Neseniai dienos šviesą išvydo Kornelijos prekės ženklas „Sherniote“ ir šio verslo „Instagram“ paskyra. Apie talentus ir gabumus, meno pasaulį, įkvėpimo ieškojimą ir ateities planus Kornelija dalijasi su „Gimtuoju...“

– Piešimas ant drabužių – inovatyvi ir kūrybiška idėja. Kaip sugalvojai pradėti šią veiklą?

– Esu meniškas žmogus, mėgstu išskirtinai apsirengti. Argi galėjo man į galvą šauti dar geresnė idėja, nei sujungti du mėgstamiausius dalykus – drabužius ir meną?

– Prieš septynis mėnesius sukūrei savo augančio verslo „Sherniote“ „Instagram“ paskyrą. Kas paskatino žengti šį drąsų žingsnį?

– Prisipažinsiu, kad šis žingsnis nėra toks originalus, kaip gali atrodyti. Šiuo metu tarp jaunimo itin populiari platforma yra „Tik Tok“. Joje ir pamačiau lietuvį, kuris, niekieno nepadedamas, pradėjo savo drabužių „brendo“ reklaminę kampaniją. Pagalvojau, o kodėl man ko nors panašaus nepadarius? Pasidalinusi idėja su draugais, išgirdusi jų nuomonę, pasijutau drąsiai ir nusprendžiau startuoti – paviešinti savo veiklą.

– Kas Tave motyvuoja ir kur ieškai įkvėpimo?

– Mane motyvuoja noras kurti ne tik sau, bet ir kitiems. Tiesą sakant, piešiant ant drabužių nelabai prireikia įkvėpimo, nes įgyvendinu klientų norus. Tačiau piešdama ant drobės turiu daugiau laisvės, o įkvepia mano pačios mintys ir patirtys, kartais net dainų žodžiai.

– Ar savo meninius gabumus realizuoji tik piešdama ant drabužių, galbūt imiesi ir kitokios kūrybos? Minėjai piešimą ant drobės…

– Piešimas ant rūbų dar šviežias būdas išreikšti savo kūrybiškumą. Piešti ir tapyti ant drobės ėmiau kur kas anksčiau. Mano kūryba prasidėjo nuo paprasto piešimo pieštuku. Kai pabodo ir jau buvau įgavusi nemažai žinių bei patirties, atsirado naujas užsidegimas – tapyti akriliniais dažais. Šiuo metu jais ir eksperimentuoju, bandau rasti savo stilių, kartu šiek tiek uždirbu pardavinėdama paveikslus.

Rekomenduojami video