Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Išskirtinis verslas Krekenavoje: klientai atvyksta net iš kitų rajonų

Robertas Varanauskas (45 m.) – išskirtinis Panevėžio rajono verslininkas. Jis ne tik dviejų vaikų tėtis, bet ir yra unikalios veiklos rajone įkūrėjas. Vyro įkurtame servise Krekenavoje lankosi įvairiausios žemės ūkio bendrovės, kadangi jame galima permontuoti, sutvarkyti, pakeisti ypač didelių gabaritų kombainų, traktorių, sunkvežimių padangas. Tokiais darbais užsiimti gali išties ne kiekvienas.

Gauta parama

Robertas ilgus metus savo autoservise tvarkė automobilius. Tačiau vieną dieną ėmė ir sumanė tvarkyti didelių gabaritų padangas. „Tiesiog šovė mintis ir sugalvojau prašyti paramos. Ją gavęs įsigijau naujas didelių padangų montavimo stakles, taip pat lengvųjų automobilių montavimo-balansavimo įrangą bei autobusą, skirtą persivežti padangas, jei nėra galimybės jų atvežti pas mane į servisą“, – pasakojo mechanikas.

Roberto teigimu, klientų – daug, o svarbiausia, kad gavus paramą pagerėjo ir darbo našumas. „Labai džiaugiuosi gavęs paramą, nes tikrai galėjau patobulinti verslą. Dabar darbas daug našesnis ir klientų padaugėjo“, – atviravo jis.
Robertas ilgus metus savo autoservise tvarkė automobilius. Tačiau vieną dieną ėmė ir sumanė tvarkyti didelių gabaritų padangas.

Išskirtinis verslas

Didelis išskirtinumas tas, kad Panevėžio rajone ir mieste daugiau niekas tokiais remonto darbais neužsiima. Štai todėl pas Robertą važiuoja nelaimės ištikti žmonės net iš kitų rajonų. Krapštytis prie automobilių, pasak Roberto, jam patiko nuo pat paauglystės. „Matydavau, kaip vyksta įvairūs serviso darbai, ir iš šalies stebėdavau. Taigi, pirmiausia visko mokiausi akimis, o tik vėliau pats bandžiau“, – sakė jis.

Verslas prasidėjo nuo lengvųjų automobilių tvarkymo, vėliau sugalvojo tobulinti veiklą ir žengti rimtą žingsnį didesnių gabaritų transporto priemonių remonto darbuose. „Jei reikia, aš galiu padangą pasiimti iš laukų ir atsivežti pas save, sutvarkyti. Laukuose tikrai nemontuoju ir netvarkau (juokėsi). Na, o savo garaže galiu padaryti bet ką, ką reikia“, – apie darbo užkulisius pasakojo vyras.
R. Varanauskas.

Nėra monotonijos

Robertas Krekenavoje gerai žinomas ne tik todėl, kad turi servisą, bet ir todėl, jog yra… gaisrininkas! „Įsidarbinau dar 1997 metais ir nuo tada šio darbo nepaleidžiu. Man patinka geras darbo grafikas, kurį galiu derinti su serviso darbais. Taip pat patinka, jog kiekviena diena gaisrinėje – kitokia, permaininga, todėl nėra monotonijos“, – teigė jis.

Paklaustas, ką veikia laisvalaikiu, Robertas atviravo, kad jo laisvas laikas irgi skiriamas krapštymuisi prie automobilių. „Toks jau aš. Tai mano pomėgis ir šį darbą myliu, todėl ir laisvas laikas skiriamas jam“, – tikino vyras.

RIMVYDAS ANČEREVIČIUS

Rekomenduojami video