Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Įspėjimai ant konteinerių: tikros baudos ar pajuokavimas?

„Bauda 100 eurų už ne popieriaus išmetimą į popieriaus konteinerį“, – toks įspėjimas atsirado ant kelių atliekų konteinerių miesto centre. Gyventojai gūžčioja pečiais – kažkas bus pajuokavęs.

L. e. pareigas „Rokiškio komunalininko“ direktorius Vingaudas Šarmaitis „Gimtajam…“ teigė, kad pernai bendrovė tapo tik atliekų vežėja, o administravimo funkciją atlieka UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras (PRATC). Ši bendrovė gyventojus prevenciškai šviečia, kokios baudos gresia už netinkamą atliekų rūšiavimą. V. Šarmaitis patikino, jog „Rokiškio komunalininkas“ tokių įspėjimų ant konteinerių neklijuoja, o ar tai yra PRATC „darbas“, jis nežinantis.

PRATC Rinkliavų padalinys „Gimtąjį…“ informavo, kad jų bendrovė neturi nieko bendro su minėtais įspėjamaisiais užrašais. Anot PRATC, netrukus atliekų tvarkymo specialistai-kontrolieriai ant konteinerių klijuos informacinius lipdukus, įspėjančius apie mišrių komunalinių atliekų šalinimą. Tačiau šie lipdukai bus klijuojami ant mažesnių individualiems namams skirtų konteinerių.

Rekomenduojami video