Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dėl pažeidimų Rokiškio turgavietėje sustabdyta prekyba šviežia mėsa

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Panevėžio departamento inspektoriams Rokiškio turgavietėje veikiančiame mėsos paviljone nustačius šiurkščių sanitarinių ir higienos normų reikalavimų pažeidimų, laikinai sustabdyta jo veikla.

Patikrinimo metu VMVT inspektoriai aptiko, kad Rokiškio turgavietėje šviežios mėsos išpjaustymo patalpos ir prekybos salė, mėsos tvarkymui naudojamas inventorius ir su produkcija besiliečiančių vitrinų paviršiai buvo netvarkingi. Dėl laiku nevalomų, nedezinfekuojamų patalpų ir paviršių produkcija nebuvo apsaugota nuo galimos išorinės taršos.

Inspektoriams atliekant patikrinimą paaiškėjo, kad atskirose prekybos vietose prekiauta neženklinta produkcija, be įsigijimo dokumentų. Kai kurių mėsos produktų kainų etiketėse nenurodytas tinkamumo vartoti terminas, vieno iš prekiautojų vitrinoje mėsos gaminiai buvo laikomi pernelyg aukštoje temperatūroje.

VMVT Panevėžio departamento sprendimu mėsos paviljono veikla šioje turgavietėje sustabdyta iki bus pašalinti patikrinimo metu nustatyti pažeidimai. Už nustatytus pažeidimus turgavietę administruojančios įmonės atsakingiems asmenims bus taikomos administracinio poveikio priemonės.

Rekomenduojami video