Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vyraus gražūs, saulėti orai

Yra gerų žinių: vis labiau stiprėja menkai debesuota ir vidutiniškai šilta aukšto slėgio sritis ties Skandinavija. Ji jau pradėjo spausti piečiau esančią kaitrą grįžti atgalios. Tačiau šeštadienį riba tarp skirtingų orų dar bus šiauriau Lietuvos, todėl čia dar bus karšta. Bet yra aišku, kad penktadienis bus jau gaivus.

Antradienį palis nedaug. Sąlygos bus palankios jau tiktai pavieniams lietaus debesims atsirasti, tad ir lietus pasirodys tik kai kur. Greičiausiai jis bus jau nelabai gausus, liūtys, perkūnija ar kruša galimi, bet tikėtini mažai. „Kitaip tariant, orai gerės. Naktį palis daug kur, dažnai lietus bus smarkus, su perkūnija, smarkaus vėjo gūsiais, galbūt ir su kruša. Tačiau dieną palis tiktai iš pavienių debesų ir tikrai ne visuomet lietus bus smarkus. Perkūnija ar kiti pavojingi reiškiniai galimi, bet tikėtini menkai. Naktis dar tvanki – atvės iki 16 – 18 laipsnių, dieną bus nuo 22 laipsnių šiaurėje iki 28 – 29 pietuose“, – pastebi sinoptikas N. Šulija.

Šeštadienio naktis dar šilta, bet dieną didžiausia kaitra bus jau piečiau Lietuvos, o čia šils tiktai iki 21 – 23 laipsnių šilumos. Palis tik kai kur.

Sekmadienio naktį nelis, dieną kur nors gali palyti, bet tikimybė nedidelė. Iš tiesų vyraus gražūs, saulėti orai. Naktį vyraus 12 – 14, dieną saikingi 21 – 23 laipsniai šilumos. „Ką gi, sušildžiusi vandens telkinius kaitra iš Lietuvos netrukus pasitrauks“, – Pastebi N. Šulija.

Rekomenduojami video