Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Važnyčiotojai kelia chaosą Rusijos keliuose

Rusijos transporto ministerijos klerkai sugalvojo, kaip pažaboti šios didelės šalies keliuose siautėjančius važnyčiotojus. Ministerija užregistravo įstatymą, pagal kurį visi asmenys, vairuojantys transporto priemonę, kurią varo gyvoji jėga (suprask - arkliai), privalės turėti registracijos dokumentus ir valstybinius numerius.

Jeigu įstatymas bus priimtas, jau nuo 2017 metų tokios transporto priemonės vairuotojai turės praeiti specialius kursus ir išlaikyti egzaminus. Tik tada jis galės važnyčioti vežimą. Iš esmės tai supaprastinta vairuotojo pažymėjimo gavimo tvarka.

Negana to, kad reikės laikyti vairavimo teises ir gauti valstybinius numerius, kas penkerius metus vežimo „vairuotojui“ reikės pereiti atestaciją ir atnaujinti savo vairavimo žinias. Gaila tik, kad rusai nežada įvesti techninės vežimų apžiūros.

Beje, Rusijoje vis dažniau arkliai kelia chaosą keliuose ne tik kaimo vietovėse, bet ir didmiesčiuose. Mat, grįžta mada vestuvėms ir įvairioms kitoms progoms naudoti karietas, kurios itin intensyviu ir netvarkingu eismu pasižyminčiuose Rusijos didmiesčiuose kelia tikrą paniką.

Laidą parengė Ramūnas Fetingis

Rekomenduojami video