Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
V.Baltraitienę skandina kvietimas, nuskambėjęs buvusio ministro K. Starkevičiaus jubiliejuje?

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė teigia nežinanti, iš kur jos ir Latvijos žemės ūkio ministro Janio Duklavo vakarienėje su medžiokle atsirado Lietuvos maisto pramonės ir žemės ūkio technikos magnatai – „Biovela Group“ vadovas Virginijus Kantauskas ir UAB „Dojus agro“ vadovas Pranas Dailidė. Ji teigė, kad verslininkus tikriausiai pasikvietė J.Duklavas, tačiau šis, paklaustas apie tai, išsigynė net nepažįstąs vakarienėje dalyvavusio V.Kantausko, praneša 15min.lt.

15min išsiaiškino, kad šio skandalo ištakos siekia buvusio žemės ūkio ministro Kazimiero Starkevičiaus jubiliejų.

Darbo partijos atstovė V.Baltraitienė kreipėsi Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) teigdama, kad Lietuvos verslininkus į renginį asmeniškai pakvietė Latvijos žemės ūkio ministras.

Paaiškėjo, kad šio skandalo siūlo galai veda į buvusio žemės ūkio ministro, konservatoriaus Kazio Starkevičiaus kiemą. Savo namuose, likus vos savaitei iki skandalingosios medžioklės, K.Starkevičius šventė savo 60 metų jubiliejų. 15min žiniomis, tarp buvusio ministro, o dabar parlamentaro svečių buvo daugelis vėliau kilusio skandalo dalyvių. Čia šventė ir Latvijos žemės ūkio ministras J.Duklavas, ir „Biovela Group“ vadovas Virginijus Kantauskas, kurį ministras BNS išsigynė pažįstantis, ir korupcijos skandalo centre atsidūręs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovas Jonas Milius.

15min.lt

Rekomenduojami video