Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ūkininkų išbandymas tęsiasi

Iššūkiai ūkininkams – nesibaigia: dėl lietaus normalios javapjūtės pradėti niekaip negalėję žemdirbiai neturi ramybės ir dabar, stojus ramiems orams. Savaitgalį budinti „Gimtojo…“ korespondentė sulaukė lavinos pasipiktinusių ūkininkų skambučių dėl eilių prie AB „Rokiškio grūdai“. „Saulė žeme ritinėjasi, o mes priversti visą dieną kiurksoti eilėse prie elevatoriaus. Absurdas…“ – piktinosi ūkininkai.

Vakar beveik visą darbo dieną prie AB „Rokiškio grūdai“ praleidę ūkininkai: (iš kairės) V. Baranauskas, R. Mickys, J. Lapienis ir J. Šimėnas sakė, jog pykti lyg nėra dėl ko.
Vakar beveik visą darbo dieną prie AB „Rokiškio grūdai“ praleidę ūkininkai: (iš kairės) V. Baranauskas, R. Mickys, J. Lapienis ir J. Šimėnas sakė, jog pykti lyg nėra dėl ko.

Darbymečio grimasos

Pirmadienio rytą situacija buvo nedaug tepasikeitusi: grūdų sklidinos priekabos nuo AB „Rokiškio grūdai“ tyrimų laboratorijos rikiavosi Jūžintų, Miškininkų ir net A. Strazdelio gatvių šalikelėse. Lūkuriuojančiųjų pasiteiravus, ar tokia situacija nevaro į neviltį, šie, kitaip nei skambinusieji savaitgalį, buvo nusiteikę draugiškai. „Ką padarysi? Juk darbymetis: visiems vienu metu reikia. Grūdus išpilti gal ir galėtų sparčiau, bet įrengimai – seni, nėra ko norėti. Ūkininkai, laborantės ir kiti elevatoriaus darbuotojai sukasi kaip voverės rate. Patys kalti, kad pasirinkome ūkininkauti“, – sakė Visvaldas Baranauskas, Aukštakalnių kaimo (Kamajų sen.) ūkininkas.

Rekomenduojami video