Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Turgaus prekybininkai nepasiduoda: tai – mūsų pragyvenimo šaltinis

Įvedus karantino apribojimus Kėdainių mieste vartus užvėrė ne tik centrinė Kėdainių miesto turgavietė, esanti Janušavos aikštėje, bet ir Gedimino gatvės turgus – kėdainiečių paprastai vadinamas sekmadieniniu turgumi.

Visgi, nors turgus vartus užvėrė, tačiau atkakliausi prekybininkai savo veiklos nenutraukė, mat maisto prekėmis prekiauti niekas neuždraudė.

Rinkosi ištikimiausi

Sekmadieniais Gedimino gatvės turgaus prieigose renkasi ištikimiausi prekybininkai – čia galima įsigyti įvairių daržovių, obuolių, medaus.

Stoviniuoja keletas specialių maisto furgonėlių, kuriuose buvo prekiaujama mėsa ir žuvimi.

Iš viso turgaus prieigose prekiavo kiek daugiau nei dešimt prekybininkų. Klientų buvo vos vienas kitas.

Turgus nedirba

„Rinkos aikštė“ net keletą kartų bandė susisiekti su UAB Gedimino gatvės turgaus administracija ir paklausti, kada gi turgus planuoja oficialiai atverti vartus, tačiau susisiekti nepavyko. Telefono ragelio niekas nekėlė.

Turgaus prieigose sutikti prekybininkai sakė, kad prekyba yra jų pragyvenimo šaltinis, todėl šios veiklos nenutrauks, prekybininkai stovės už vartų. Jie pasidžiaugė tik tuo, kad bent daržovėmis ir maisto produktais prekiauti neuždrausta.

Atvers už mėnesio

Tuo metu Kėdainių centrinės turgavietės administracija prekybininkus ir pirkėjus kviečia turguje apsilankyti vasario mėnesį. Tuomet turgus turėtų atverti vartus.

Prekybininkai neslėpė, kad uždraudus prekiauti pramoninėmis prekėmis, darbužiais ir kitais daiktais, jiems yra labai sunku.

Ne vienas atvirai keikė tokius valdžios sprendimus, kuriais žmonės raginami apsipirkti ne mažose parduotuvėse ir turgavietėse, o didžiuosiuose prekybos centruose.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video