Į šalį atkeliauja bobų vasara ir ji turėtų džiuginti iki pat savaitės pabaigos ar net kitos savaitės pradžios – vyraus šilti, sausi ir saulėti orai. Taip LRT RADIJUI sako sinoptikė Alva Nagelytė.
Antradienį įdienojus debesys jau bus retesni, vėl džiugins saulė, lietaus dieną nenumatoma. Pūs vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas, stipresnių jo gūsių sulauks šiauriniai šalies rajonai. Aukščiausia temperatūra vidurdienį – 13–15 laipsnių, o šalies pietvakariuose – iki 17 laipsnių šilumos.
Trečiadienį taip pat bus mažai debesuota, švelniai pūs pietvakarių vėjas, lietaus nenumatoma. Temperatūra naktį pietiniuose rajonuose pažemės iki 3 laipsnių, kituose rajonuose svyruos nuo 5 iki 8 laipsnių, prie jūros bus apie 10–12 laipsnių šilumos. Dieną temperatūra jau pakils iki 15–20 laipsnių šilumos.