Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
R. Karbauskis: pažado perkelti ministerijas į Kauną neatsisakome

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija neatsisako savo rinkimų pažado perkelti ministerijas į Kauną.

„Šiandien šalies mastu paskleista melaginga informacija, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija atsiriboja nuo ankstesnių planų perkelti dvi ministerijas į Kauną“, - pareiškė „valstiečiai“.

Pasak frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio, šie planai lieka tiek Vyriausybės, tiek LVŽS frakcijos vizijoje, tačiau šiandienis oponentų pateiktas pasiūlymas buvo atmestas dėl neabejotino jo skubotumo ir mėginimo greitai padaryti drastiškus, iki galo neapskaičiuotus sprendimus.

„Opozicija ima mūsų Vyriausybės planus, juos pristato kaip savo ir, mėgindami užbėgti įvykiams už akių, skubotai teikia tokius siūlymus. Aš galiu užtikrinti, kad mūsų planuose ministerijų perkėlimas lieka, tačiau mes šį žingsnį žengsime tada, kai visi skaičiavimai bus baigti, nes mūsų tikslas - ne būti pirmesniems už kažką, o reformas padaryti tokias, kad po metų ar dvejų jų nereiktų taisyti“, - sako Ministras Pirmininkas, LVŽS frakcijos narys Saulius Skvernelis.

Kaip ELTA jau skelbė, ketvirtadienį parlamentarai nepritarė Vyriausybės įstatymo pataisoms, kuriose siūloma nustatyti, kad Aplinkos ir Žemės ūkio ministerijų buveinės yra Kaune, likusių ministerijų - Vilniuje.

Už tokią Vyriausybės įstatymo pataisą, kurią pateikė Seimo narys konservatorius Jurgis Razma, po pateikimo balsavo 28 Seimo nariai, prieš buvo 21, susilaikė 27 parlamentarai. Seimas, nepritaręs projekto tobulinimui, nutarė jį atmesti.

Galiojančiame Vyriausybės įstatyme išvardijamos ministerijos, bet nėra nurodyta, kur įsikūrusios jų buveinės.

Rekomenduojami video