Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vilniuje tradicinis besilaukiančių mamų renginys

Gegužės 17 dieną 15 val. Vilniaus Rotušėje vyks 14 –ojibūsimų mamyčių šventė.  Renginyje dainuos besilaukiančių mamų choras kartu su Rūta Ščiogolevaite.

Kiekviena dalyvė gaus skulptoriaus Vaido Ramoškos sukurtą mažąjį Vilniaus angelą, kurį pašventins kunigas Ričardas Doveika.

Per 14 metų organizuojamą šventę ją vedė ir jos metu dainavo garsiausios tuo metu besilaukusios Lietuvos aktorės, laidų vedėjos ir dainininkės, o kai kurios tai darė net po du kartus.

Šiais metais šventę ves būsima mama, televizijos laidų vedėja Živilė Kropaitė, dainuos kūdikių besilaukianti „X Faktoriaus“ žvaigždė AnželaAdamovič–Gečienėbei specialiai šiai šventei susibūręs dainingų būsimų mamyčių choras.

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, kuri laukiasi ketvirtojo kūdikio, šiame renginyje dainuos jau trečiąjį kartą.

Šventės kulminacijai ji pakvies visas būsimas mamas padainuoti Kipro Mašanausko dainą “Lietuva” apie visų, gimusių ir gimdančių Lietuvoje, atsakomybę išsaugoti savo šalį ateities kartoms.

Šventėje dalyvaus 400 būsimų mamų, apie 50 iš jų - jau ne pirmąjį kartą. Tarp mamų bus besilaukiančių penktojo vaikelio bei po širdim nešiojančių dvynukus.

Tai, kad ši šventė palieka įspūdį ir paliečia širdis, liudija ir buvusių dalyvių siunčiami laiškai.

„Laukiuosi trečio vaiko, liko mėnuo. Šventėje dalyvavau prieš dvejus metus, kai laukiausi antrojo vaiko, o šiemet jis jau galės lipti ant scenos, kaip tai 2016 metais darė didysis brolis. Būti tokiame „nėštukių“ būryje yra labai smagu“, - rašė vilnietė Rasa.

Taip pat sostinėje gyvenanti Renata pasakojo, kad mamyčių šventę ji rekomenduoja visoms savo draugėms.

„Joje - tiek nuoširdumo, šilumos, švelnumo, rūpesčio, meilės, jaudulio, ašarų ir dvigubo širdžių plakimo“, -  emocijų neslėpė Renata.

Dar viena buvusios šventės dalyvė pasidalino jautriomis emocijomis. „Prieš kiek daugiau nei septynerius metus į šventę ėjau pasimetusi, liūdna ir išsigandusi, nes gyvenimas tarsi slydo iš po kojų. Iš susibūrimo nesitikėjau nieko, tačiau gavau labai daug. Kitų mamyčių dėka atgavau ramybę, susidėliojau mintis, radau puikių draugių, gyvenimas stojo į savo vėžias, o aš nė minutės nebedvejojau dėl pasirinkto kelio“, - sakė moteris.

Tuo tarpu Irena, kuri šiemet taip pat atvyks į renginį, laukiasi jau penktojo vaikelio: „Dalyvausiu šventėje antrą kartą, pirmą kartą dalyvavau 2007 metais, gaila, bet su kitais nėštumais nesutapo šventės data. Ją  atsimenu kaip šventę, kurioje norisi ir vėl dalyvauti, pamenu,  kad buvo žaidimas, kuriame reikėjo atspėti būsimo vaikelio svorį“.

Tradicinę mamų šventę Vilniaus Rotušėje rengia Agnė ir Artūras Zuokai.

 

Rekomenduojami video