Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vasarą pasitiks moteriškoje bendrystėje

Šiemet Ukmergėje antrą kartą vyks sijonuotos vasaros sutiktuvės. Birželio 5 dieną 18 valandą gongų garsai pakvies moteris susirinkti mažomis grupelėmis ir papuošti Ukmergę suknelėmis.

„Gongai skambės ir žadins Ukmergę, prisikelsim vasarai ir žavesiui“, – sako renginio sumanytoja, psichologijos studijos „Laimės namai“ įkūrėja Jurgita Vasiliauskienė.

Šiemet vasaros sutiktuvių formatas yra keičiamas. Neliks kiemelių, tačiau apgalvota daug jaukių, sielas džiuginančių smulkmenų. Pagrindinis renginio akcentas – gongai, kuriais gros Linas Švirinas.

„Ukmergės piliakalnio viršūnė suskambės, o sijonuotos dalyvės paklius į vietą, kur gyvenimo tempas ir greitis natūraliai sulėtės, pasitelkiant garsų terapiją, todėl stresus patiriančioms moterims tai bus puiki stotelė savęs perkrovimui“, – sako renginio organizatorė, Pabaisko bendraminčių klubo pirmininkė Dovilė Janulienė.

Pernai renginys sutraukė apie 200 dalyvių. Šiemet organizatoriams tenka mažinti dalyvių skaičių. „Dėl karantino apribojimų tik 30 moterų galime pakviesti į piliakalnio viršukalnę, kur beklausydamos gongų kvėpuosim kadagio dūmais, deginsim vaško žvakeles, ryšėsim stiklo karoliukų apyrankes ir būsime bendrystėje“, – pasakoja idėjos autorė J. Vasiliauskienė.

Pakvietimus galima laimėti  socialiniame tinkle „Facebook“, komentuojant renginį ir žymint komentaruose save ir su kuo norite atvykti drauge – draugę, mamą, sesę, dukrą, kolegę.  Organizatoriai kiekvieną dieną paskelbia po dvi laimėtojas. „Jei karantino sąlygos bus švelninamos, tikrai pakviesime ir daugiau“, – žada moteriškos bendrystės skatintojos. Moterys kviečiamos į renginį atsinešti po gėlę.

„Ši šventė – tai priminimas apie išskirtinai moterišką, sakralinę prasmę turintį moters drabužį. Ilgas kūgio formos sijonas ne tik itin traukia akį savo išskirtiniu ir nekasdieniu grožiu, bet moteriai suteikia paslaptingą poveikį...“ – sako renginio organizatorės.

Kam nepavyks laimėti kvietimų, siūloma telktis mažomis grupelėmis ir klausytis gongų Ukmergės mieste. Siekiant sudaryti sąlygas kuo daugiau norinčiųjų išgirsti skambantį Ukmergės piliakalnį, vyks tiesioginė transliacija socialinio tinklo „Facebook“ „Ukmergės žinių“ paskyroje.

Renginį remia rajono savivaldybė.

 

Rekomenduojami video