Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pagiriuose – kalėdinis meduolių miestelis

Šokoladiniai namų stogai, šviečiantys  iš drebutinės masės pagaminti vitražiniai langai, kremo pusnimis užpustytos durys. Net keliolikos imbierinių meduolių namelių miestelį su svarbiausiu jo simboliu – varpine – sukūrė darbščios Pagirių moterys su savo atžalomis.

„Susirinkę ir pasitarę grupė „Pelėdžiukai“ ir jų mamytės atidarė kepyklėlę. Visi maišė, minkė, kepė, lipdė ir klijavo, kol atsirado gražus meduolinių namelių miestelis. Puošė mamytės ir vaikai ne tik namelius, bet ir sausainėlius.

Meduolinio namelio gamyba, puošyba – džiaugsmas ir vaikams, ir suaugusiesiems. Tokie kupini fantazijos kūriniai papuošė mūsų daugiafunkcio centro patalpas.

Miestelio moterys ir vaikai ne kartą įrodė galintys sukurti unikalius gaminius iš pačių įvairiausių medžiagų, tačiau šį kartą jie, manau, pranoko patys save.

Uždarius kepyklėlę liko ne tik vaizdas, bet ir skonis bei vidinis sielos grožis – džiaugsmas, meilė ir bendrystė“, – džiaugėsi į kūrybinį procesą miestelio moteris įtraukusios Pagirių bendruomenės centro pirmininkė Daiva Noreikienė ir Šėtos kultūros centro Pagirių skyriaus vadovė Dalia Railienė.

 

Judita GAIŽIUVIENĖ

Rekomenduojami video