Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Langinėse šalia bažnyčios – dešimt šventųjų

Vyko 13-ojo langinių plenero pabaigtuvės: parapijos pastatą papuošė 10 langinių, kurias vasarą kūrė dailininkai Arūnas Augutis, Eglė Kurlavičienė, Sigita Klemkaitė, Emilija Klemkaitė ir Arūnas Uogintas. Kaip ir tiktų pastatui prie bažnyčios, jose nutapyti šventieji – šv. Ona, šv. Matas, šv. Antanas ir kiti. Tam, kad intriga ir šventinė nuotaika būtų išlaikyta iki galo, langines dekanas Eimantas Novikas, rėmėjai ir kūrėjai rokiškėnams atvėrė pompastiškai – kirpo raudonus kaspinus.

"Gimtasis Rokiškis" nuotr.

Langinių plenerą šiemet rėmė Valdas ir Irma Pipikai, Irmantas Tarvydis, Dalius ir Rasa Trumpos, Rimantas Bernackas, Raimondas ir Daiga Sirgėdai. R. Sirgėdas sakė, jog namų be langinių Rokiškyje dar daug ir šypsojosi – vien ant „pentagono“ (žmonės taip vadina savivaldybės pastatą) daugybė. Šmaikštaudamas rajono meras Antanas Vagonis miesto gražintojams savivaldybės siūlė neliesti.

R. Sirgėdo teigimu, plenero organizatoriai žada skelbti konkursą, ant kurių namų Nepriklausomybės aikštėje, Respublikos, Vilniaus, Kauno gatvėse ateityje tapys langines, ir kvietė į plenerų organizatorius kreiptis visus, kurie to norėtų.

"Gimtasis Rokiškis" nuotr.

Rekomenduojami video