Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ko apie santuoką moko Kembridžo kunigaikščių kalėdinė nuotrauka?

Kaip ir kiekvienais metais Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos nariai siunčia sveikinimus. Kembridžo kunigaikštis Viljamas ir jo žmona Keit šiemet pasidalino itin šeimyniška nuotrauka. Ko ji gali pamokyti apie šeimos gyvenimą?

Viljamas ir Keit susituokę jau septynerius metus, jų šeima padidėjusi. Nepaisant besišypsančių veidų, jų akyse – užuomina apie nuovargį. Jie nesilaiko rankomis, nes Keit rankose yra kūdikis, o Viljamas laiko dukrą, nenorėdamas, kad ji nukristų ant žemės. Jam turbūt kyla noras kita ranka palaikyti ir sūnų Džordžą, kuriam fotosesija yra proga pademonstruoti akrobato talentus. Kitaip tariant, niekas už šią nuotrauką aiškiau nepasako „susituokę ir su vaikais“.

Tačiau būtent čia ir yra nuotraukos grožis – ji parodo, kas ištiesų yra santuoka. Ar ji varginanti? Taip. Ar ji reiškia, kad reikia prisiimti atsakomybę už pašėlusius, energijos kupinus vaikus? Visiškai taip. Ar kasdienybė dažnai į užmarštį išstumia šiltus, romantiškus jausmus, kurie buvo tokie stiprūs prieš vestuves ar medaus mėnesio metu? Neabejotinai.

Bet ar tai sunaikina šeimos meilę ir laimę? Ne. Buvimo kartu pilnatvė, laimė ir džiaugsmas nuotraukoje šviečia ryškiau nei nuovargis.

Tai vertinga žinutė daugeliui jaunų žmonių, kurie nesiryžta santuokiniam gyvenimui. Juos gąsdina nežinomybė ir atsakomybė, kurią atneša santuoka. Priesaika daugeliui reiškia vaikus, kuriais reikia rūpintis, žinant, kad jie „gadina karjeras“, vaikams reikia bemiegių naktų, jie tampa iššūkiu poros santykiams.

Bet ar išvengę sunkumų šie žmonės nepraranda ir džiaugsmų? Santuoka nėra tik įsimylėjimas ir romantiškos vakarienės, tačiau ištikimas atsidavimas ir pasiaukojimas suteikia šį tą daug labiau šildančio ir išliekančio.

 

Parengta pagal IntelectualTakeout.org

Rekomenduojami video