Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Kaunas 2022“ kviečia kurti netikėčiausias Kauno legendas

Pasaulis tampa aiškesnis per pasakojimą. Mes patys tampame suprantami per pasakojimą. Pasakojimas mus sudomina, nuramina, paaiškina mums, kas nutiko, pakviečia veikti. Mes skaitome knygas ir tapatinamės su jų herojais. Mes sakome vaikui – neverk, papasakok, kas nutiko. Susitikę senus draugus prisimename senas istorijas. Vakare atsigulę savo miegamuosiuose pasakojame vienas kitam, kas bus, kuriame savo ateities planus. Įvykusią ir galėjusią įvykti Kauno istoriją portale kaunolegenda.lt kviečia kurti ir „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ organizatoriai.

Šiame puslapyje bus kuriamas naujasis Kauno pasakojimas, naujos legendos, nauji padavimai ir naujos istorijos. Lygiai taip pat ten atsiras ir visos senos, jau iki mūsų atsiradusios istorijos, legendos ir padavimai apie Kauną, Kauno rajoną ir visą Lietuvą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Su šia virtualia pasakojimų erdve „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ žengia į naują bendruomeninės kūrybos etapą. Greitai atsiras ir angliška portalo versija.

„O prasideda viskas vidurnaktį. Kaune, ant Daukanto tilto per Nemuną. Varpui išmušus dvyliktą, užsižiebs mistinio Kauno žvėries akys ir mūsų kompiuterių ekranai. Pirmoji istorijos dalis bus parašyta. Prasidės tai, ko nebus galima sustabdyti. Laikinoji sostinė taps šiuolaikiška ir jos elektrine nervų sistema ims tekėti mūsų idėjos ir mintys. Mes, nieko bendrą neturinčiųjų bendrija, pažadinsime savyje energiją“, – rašoma kvietime.

Birželio 1 d. vidurnaktį ant Daukanto tilto per Nemuną vyks „Kaunas 2022“ Mito programos atidarymas. Daugiau informacijos čia.

 

 

Rekomenduojami video