Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Į kaimus ir miestelius – su daina

„Galbūt mes iš esmės nieko ir nepakeisime, bet koncertuoti atvykstame su gera nuotaika ir emocijomis“, – sako dainininkas Igoris Jarmolenka, nuo Biržų krašto pradėjęs projektą „Gyvuokit, kaimai“. Dainininkė Beata (Funky), I. Jarmolenka, reperis Julian Verdee ketina lankytis Lietuvos miesteliuose ir kaimuose su kelių valandų nemokamais koncertais.

Liepos 11 d. projektą, budinantį kaimą geromis emocijomis, jie pradėjo nuo Nemunėlio Radviliškio.

Visur gali būti šventė

Su Igoriu, jo žmona Dženeta ir jų vaikais Andriumi bei Emilija susitinkame Biržuose koncerto dieną. Už kelių valandų – pasirodymas Nemunėlio Radviliškyje.

Atlikėjo klausiu, kokios publikos jie tikisi šiauriausioje Lietuvos vietovėje, o ypač – pradedant projektą.

„Nesvarbu“, – sako Igoris – nei publikos amžius, nei žmonių gausa. Man jau ir keliolika žmonių jau yra publika, o dainų galiu atlikti įvairių: ir savų, ir perdainuotų.“

I.Jarmolenka scenoje – dešimt metų. Anot jo, kadaise hobis dainuoti artimųjų rate tapo hobiu dainuoti scenoje. „Muzika man padeda kurti geras emocijas. Štai ir dabar, po koncerto Nemunėlio Radviliškyje, tikiuosi, įnešime šiokią tokią nuotaiką, viltį. Noriu, kad žmonės suprastų, jog visur gali vykti šventė ir tam visai nereikia jokių specialių progų“.

Žmona – biržietė

Šalia Igorio – nuolat besišypsanti ir maloniai bendraujanti jo žmona Dženeta. Ji yra kilusi iš mūsų miesto. Jos tėvai – Biržuose žinomi buvę pedagogai Alfonsas ir Veronika Kirkilai.

„Be abejo, smagu grįžti į savo vaikystės, jaunystės miestą. Mūsų šeimos gyvenimas dabar su Biržais mažai susijęs, bet gimtos vietos visuomet palieka įspaudą širdy. Mano tėtis – buvusios internatinės mokyklos Biržuose direktorius, fizikos ir matematikos mokytojas, siekęs, kad tuomet internatinė mokykla, tapusi vidurine, gautų gimnazijos vardą. Mama – istorikė, buvusios Biržų 3-ios vidurinės mokyklos, tapusios Kaštonų vidurine mokykla, direktoriaus pavaduotoja. Augau pedagogų, o dar ir mokyklų vadovų, šeimoje. Likimas taip sudėliojo, kad tėvai paliko Biržus ir persikėlė į Vilnių. Sostinėje iki šiol gyvena mano mama, tėčio, deja, jau nebėra.“

Gyvenimo vingiai, šypsosi Dženeta, vis tiek įvairiais būdais neleidžia pamiršti Biržų. „Štai ir mūsų šuo Rafaelis, keliaujantis kartu, yra iš Biržų: internete ieškojome šuns, o jo pardavėjas, kaip paaiškėjo vėliau – biržietis. Galbūt tai smulkmena, bet maloni“, – pasakoja Igoris ir Dženeta.

Dženeta priduria: „Smagu matyti, kad Biržai keičiasi į gerąją pusę. Atrodo, mažas miestas, bet kaip malonu, kai jame kažkas yra, dėl ko žmonės čia atvyksta“.

Kai nedirbdamas uždirbi

I.Jarmolenka pirmiausia save laiko verslininku. Juodu su žmona valdo picerijų tinklą „Fokus“. Picerijos įkurtos Vilniuje, Kaune ir Ukmergėje. Pastaroji – Igorio gimimo vieta, vėliau jis su tėvais persikėlė į Kauną, kur ir susipažino su tuometine studente Dženeta, atvykusia studijuoti iš Biržų.

„Esame laimingi supratę, kad geriau mažesnis picerijų tinklas, bet garantuota kokybė, nei daugybė maitinimo taškų, bet nekokybiškų. Jei dainavimas man yra kaip hobis, tai verslas – nelengvo, bet įdomaus laiko kasdien reikalaujantis darbas“, – kalba Igoris ir Dženeta Jarmolenkos.

Jie yra tos pačios, vieningos nuomonės: laimingi žmonės yra tie, kurie dirba savo širdžiai mielą darbą. Tada, anot šeimos verslą valdančios poros, nedirbdamas uždirbi pinigus. Tik toks žmogus, anot pašnekovų, yra savo vėžėse ir gali eiti į priekį.

O koncertas pavyko puikiai: tai lėmė ne tik geras oras, bet ir nuoširdi publika. Scenoje pasirodė ir Igorio sūnus Andrius. Jarmolenkos į mūsų kraštą atvyks artimiausiu metu: jau liepos 17 d. yra planuojamas Igorio ir Beatos pasirodymas Vabalninko „Meldyne“.

 

Indra Drevinskaitė

Rekomenduojami video