Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Butrimonių fontanas vėl trykšta, šį kartą – su daugiau paslaugų

Dėl techninio gedimo kurį laiką neveikęs Butrimonių fontanas vėl džiugina vietinius ir atvykstančius smalsuolius. Fontanas lankytojų pripažintas vienu gražiausiu Lietuvoje. Jo išskirtinis dizainas – akrilo kolbos forma, kurios viduje sukasi didžiulis vandens sūkurys, o per stiklo sieną bėga vanduo, sukurdamas nepakartojamą vaizdą – traukia keliautojus iš visos Lietuvos.

Pasigrožėti fontanu kviečiame darbo dienomis nuo 10 iki 23 val., penktadienį iki 24 val., šeštadienį ir sekmadienį nuo 8.30 iki 24 val. Sutemus fontanas pasipuošia įvairiomis spalvomis.

Šiais metais netoli fontano vietos verslininkai atidarė lauko kavinukę, taip pat atsinaujino parduotuvės, kuriose paskanausite vietinių šimtalapių, šakočių, naminių sūrių, atsigaivinsite ledais ar sušilsite nuo arbatos, kavos puodelio, įsigysite suvenyrų.

Atnaujinta ir Butrimonių istorinė, trikampė aikštė, kurios priešistorė siekia Vytauto Didžiojo laikus, XIV–XV a. sandūrą.

Aikštėje įrengtos keturios funkcinės zonos: renginių, aktyvi vaikams ir suaugusiems, žalumos, apsupta poilsio bei centrinė aikštės dalis, kurioje ir stovi vienintelis Lietuvoje stiklinis fontanas.

Aikštėje pastatyti suoliukai, įrengtos žaidimų aikštelės vaikams, sūpuoklės, lauko muzikos instrumentai, nutiesti nauji ir atnaujinti seni takai, kurie pritaikyti ir neįgaliesiems, dviračių stovas, informacinis stendas, įrengtas apšvietimas. Teritoriją stebi 11 vaizdo kamerų.

Butrimonyse taip pat galite apžiūrėti miestelio bažnyčią, statytą 20 am. pirmoje pusėje, istorijos muziejų. Dėl šių objektų lankymo prašome kreiptis į seniūną Andrių Karloną.

Rekomenduojami video