Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Arandano Compania Flamenca“ iš Ispanijos pristatys įspūdingą programą „Retruco“

 Aistringas muzikos ir šokio kokteilis išsklaidys niūrią žiemos nuotaiką. Iš pačios flamenko širdies – Ispanijos – į Rokiškį atvykstanti grupė „Arandano Compania Flamenca“ kviečia Naujuosius metus pasitikti kartu! Gruodžio 31 d. 17 val. ir 20 val. Rokiškio kultūros centro didžiojoje salėje rokiškėnai ir miesto svečiai turės galimybę išvysti jausmingą ispanų flamenko spektaklį.

Flamenko šokėjų pasirodymai – tai išskirtinė emocijų raiška, jungianti ugningą šokį, veržlų gitaros skambesį, ilgesingą dainavimą ir giliausius jausmus. Šis šokis gimė iš aistros, emocijų ir nevaržomos laisvės. Trykštantys pozityvia energija ir draugiškumu Lietuvai, iš pačios flamenko gimtinės – Andalūzijos – atkeliaujantys svečiai atskleis magiškojo flamenko tradicijas.

Talentingi artistai iš Ispanijos kviečia žiūrovus leistis į užburiančią kelionę Andalūzijos gatvėmis. Kerintis flamenko menas yra kupinas aistros ir emocijų – čia meilę keičia neapykanta, aistrą – beprotybė, gyvenimą – mirtis, nežinomybę – atsidavimas. Karšto ispaniško kraujo flamenko artistai perteikia giliausias ir aistringiausias emocijas, kurias sukelia įvairios gyvenimiškos situacijos ir prisiminimai.

Atvira jausmų išraiška nėra būdinga mūsų tautiečiams, bet gal būtent todėl juos ypač žavi flamenko energija. Lietuviai šio meno artistų pasirodymus visuomet priima labai šiltai.

Arandano Compania Flamenca “ artistai:

Jazmin Centeno – šokis, choreografija;

El Mase – gitara, muzika

Chuan Aguirri – šokis, perkusija,

Kisko de Alcala – vokalas.

Nepraleiskite progos Lietuvoje pamatyti ir išgirsti tikrą ispanišką flamenką. Šis pasirodymas tikrai ištirpdys žiemos speigus ir uždegs Jūsų širdis!

Organizatoriai ragina nepraleisti progos ir bilietais pasirūpinti iš anksto. Bilietus platina Rokiškio kultūros centro kasa.

Rekomenduojami video