Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Praeivius kviečia prigulti ant hamakų

Ukmergės viešosiose erdvėse praėjusią savaitę buvo  pakabinta dešimt hamakų, ant kurių gali pasisūpuoti kiekvienas praeivis.

Šią vasarišką idėją įgyvendino Ukmergės rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ pagal parengtą ir rajono savivaldybės finansuotą projektą.

Rajono jaunimo organizacijas vienijančio „Apskritojo stalo“ pirmininkas Simonas Kalesnykas pasakojo, kad vietas hamakams parinko viešas ir pastebimas.

Prie specialių stovų jie pritvirtinti Užupyje, prie Jaunimo laisvalaikio centro. Kitose vietose – prie Šventosios sutvarkytose pakrantės erdvėse, Pilies parke, ant piliakalnio – prie medžių.

Sąjungos vadovas pasakojo, kad hamakais gali pasinaudoti kiekvienas. Tikimasi, kad jie iki rudens išliks nesuniokoti ir galbūt dar tarnaus ir kitais metais.

Kad būtų smagiau, prie kelių hamakų yra ir lemputės su saulės baterijomis.

Jaunimo organizacijų sąjunga miestelėnus kviečia kurti jaukią aplinką savo mieste, o jaunimą – atsakingai prižiūrėti tai, kas sukurta.

Projekto rengėjai šiuo sumanymu siūlo tęsti Ukmergės miesto 690-ies jubiliejaus šventę ir susitikti prie atsinaujinusių miesto erdvių.

Taip pat projekto rengėjai sudarė hamakų žemėlapį bei  pateikia informaciją apie Ukmergės jaunimo veiklas. Šiam jaunimo projektui finansuoti buvo skirta 500 Eur.

Rekomenduojami video