Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasvališkis neprašomas valo senojo parko takus

Dievulis šiemet mums nepagailėjo tobulos, tapybiškos žiemos. Atviruką primenantys vaizdai už lango daugelį vilioja į gamtą. Jei ne smagiai leistis rogėmis nuo kalniuko, tai bent pasivaikščioti šerkšnu nubalintų medžių apsuptyje.

Senajame Pasvalio parke žmonių taip pat netrūksta. Tik retas čia užsukęs žino, kad švariai nuo parko takelių nustumdytas sniegas – vieno žmogaus iniciatyva. 

– Prasidėjo viskas nuo to, kad niekas nevalo į Pasvalio kempingą einančio, link Dvareliškių vedančio kelio. Nuvalėme mes patys, o paskui pagalvojome – kodėl nenubraukus sniego nuo apsnigtų ir užpustytų parko takų? Šią vietą nuo seno pamėgę pasvaliečiai, kodėl jiems nesuteikus galimybės pasigrožėti žiemos neatpažįstamai pakeistu peizažu? – sakė Pasvalio kempingo bei Sporto mokyklos kavinės savininkas Kostas Butkus. 

Verslininkas jau keturis kartus nuvalė senojo Pasvalio parko takus. Niekieno neprašomi valo senojo parko takus Dievulis šiemet mums nepagailėjo tobulos, tapybiškos žiemos. Atviruką primenantys vaizdai už lango daugelį vilioja į gamtą. Jei ne smagiai leistis rogėmis nuo kalniuko, tai bent pasivaikščioti šerkšnu nubalintų medžių apsuptyje. Tam jis naudoja nuosavą keturratį, prie kurio pritvirtintas sniegui stumdyti skirtas skydas. Vienas valymas užtrunka maždaug keturias valandas. Jo metu nuvažiuojama apie 50 kilometrų. Visus darbus verslininkas atlieka savo lėšomis. 

– Po iš sekmadienio į pirmadienį buvusio snygio ir pūgos sulaukiau prašymų nuvalyti kelią iki Dvareliškių. O mūsų pastangas senajame parke įvertinę žmonės jau prašo nuo sniego išlaisvinti Smegduobių ir „Šveicarijos“ parkų takus. Kai baigs snigti, reiks užsukti ir ten, – vakar sakė K. Butkus.

Rekomenduojami video