Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nuo rūpesčių pabėgo „Adomaitynėje“

Paskutines vasaros dienas visi stengiasi išnaudoti kaip įmanoma turiningiau. Tik Kėdainiuose apsistojusioms ukrainiečių šeimoms – ne poilsis galvoje. Jo dažnu atveju neleidžia finansai, o ir svetimoje šalyje ne taip jau paprasta susižinoti, kur su vaikais šauniai praleisti dieną. Tačiau vicemero Pauliaus Aukštikalnio ir Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Kėdainių skyriaus komandos iniciatyva ukrainiečių šeimos galėjo praleisti nuostabią dieną poilsio ir pramogų parke „Adomaitynė“.

Kelios dešimtys

Kelionėje viskuo buvo pasirūpinta nuo A iki Z. Apie 40 ukrainiečių UAB „Legturo“ autobusas saugiai nuvežė iki parko ir vakare – parvežė namo.

„Adomaitynės“ savininkai Gytis ir Dovilė Gaubiai surengė nemokamą edukacinę programą su žaidimais, pažintimi su parke laikomais gyvūnais, taip pat suorganizavo pikniką.

Ukrainiečių šeimoms nereikėjo niekuo rūpintis.

„Tai buvo puiki proga visiems susitikti neformalioje aplinkoje. Pakalbinti juos, paklausti, kuo gyvena, kokios nuotaikos, ateities planai. Kaip sekasi darbuotis, ar turi kokių problemų.

Ir patiems ukrainiečiams buvo proga vieniems su kitais susitikti, sustiprinti ryšius“, – sakė vicemerui susitikimą suorganizuoti talkinusi jo žmona Giedrė Aukštikalnienė.

Rekomenduojami video