Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ilgaplaukių konkurse sužibėjo dvynukės iš Ukmergės

Kauno „Žalgirio“ arenoje lapkričio 13 dieną įvyko 12-asis „Pasaulio Ilgaplaukės Long-Haired World“ konkursas.

Jame  dalyvavo ir Ukmergės „Šilo“ progimnazijos aštuntokės dvynės Skaistė ir Emilė Kazlauskaitės, pasiekusios naują dar neregistruotą savo amžiaus grupės dvynių ilgiausių plaukų rekordą. Išpuoselėti sesių plaukai yra vienodo – 122 cm – ilgio.

Tai – ne pirmas ukmergiškių rekordas. Savo amžiaus kategorijose jos ir ankstesniais metais buvo iškovojusios dvynių ilgiausių plaukų titulus Lietuvoje.

Konkurse dėl ilgiausių plaukų titulo iš viso varžėsi per 100 mergaičių, merginų ir moterų iš Lietuvos bei kitų šalių. Jauniausia iš jų – vos dvejų, o vyriausia – 39-erių metų.

Ilgakasės sesės Skaistė ir Emilė šiame konkurse dalyvauja ne pirmą kartą. Merginos dėl savo ilgų ir išpuoselėtų plaukų dažnai sulaukia dėmesio. Nors pačios labiau domisi sportu ir yra labai aktyvios mokyklos gyvenime, ilgaplaukių konkursų stengiasi nepraleisti.

Scenoje ilgakasės jaučiasi puikiai ir noriai demonstruoja savo plaukų grožį, o paklaustos, kaip prižiūri savo plaukus, šypsosi, kad nieko ypatingo nedaro, tiesiog plauna, šukuoja, beveik niekada nedžiovina jų džiovintuvu, reguliariai pakerpa galiukus.

Tiesa, paatvirauja, kad vieno trinkimo metu joms prireikia geros saujos šampūno ir tiek pat plaukų balzamo. Sesių svajonė – ateityje padovanoti plaukus tiems, kam jų labai reikia.

Konkurso dieną po plaukų matavimo visos ilgaplaukės buvo kviečiamos susipinti plaukus į dvi kasas ir sujungti jas visas į grandinę.

Taip Kauno „Žalgirio“ arenoje supinta ilgaplaukių kasų kasa. Ji žiūrovų akivaizdoje buvo kruopščiai išmatuota.

Matavimai parodė, kad naujosios kasų kasos ilgis – 142,1 m. Remiantis išankstiniais duomenimis manoma, kad tokia kasų kasa gali būti ilgiausia pasaulyje.

Ar ją Gineso rekordų biuras patvirtins ilgiausia pasaulyje, sužinosime ateityje.

Konkursas vykdytas pagal agentūros „Factum“ rekordų registravimo nuostatus ir taisykles.

Rekomenduojami video