Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Teismo sprendimu, netinkamai prižiūrėtas šuo konfiskuotas

Alytaus apylinkės teismas, išnagrinėjęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) pateiktą medžiagą ir įrodymus, priėmė nutarimą ir pripažino kaltu Teizininkų kaimo ūkininką (Šventežerio sen., Lazdijų r.). Pagal Administracinių nusižengimų kodeksą, dėl žiauraus elgesio su gyvūnu, jo kankinimo, ūkininkui skirta 1 050 eurų bauda ir nuspręsta konfiskuoti jo šunį.

Lazdijų valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (Lazdijų VMVT) dėl netinkamai prižiūrimų arklių reguliariai tikrina šį padidintos rizikos grupei priskirtą ūkį Teizininkų kaime. Arklių savininkui už nepakankamą auginamų arklių priežiūrą ir kitus pažeidimus buvo skirta ne viena administracinė nuobauda.

Šių metų spalio pabaigoje VMVT inspektoriai kartu su savivaldybės atstovais atliko neplaninį patikrinimą šiame ūkyje, kurio metu pastebėjo šeimininko neprižiūrimą, paliegusį šunį. Sergantis, išliesėjęs šuo buvo išgelbėtas nedelsiant perdavus jį gyvūnų globėjams. Šuniui buvo suteikta skubi veterinarinė pagalba, jam prireikė operacijos ir intensyvios priežiūros. Ūkio savininkui buvo surašytas Administracinių pažeidimų protokolas, kuris kartu su patikrinimo medžiaga buvo perduotas Alytaus apylinkės teismo Lazdijų skyriui.

Rekomenduojami video