Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Žiniasklaida: už R.Masiulio pietus yra mokėjusios ministerijai pavaldžios įmonės

Už buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio pietus komandiruočių metu yra mokėjusios ministerijai pavaldžios įmonės, teigia DELFI. Kaip pirmadienį pranešė DELFI, portalas gavo informacijos, iš kurios aiškiai matyti, kad ir už buvusio ministro pietus yra mokėję „Lietuvos geležinkeliai“ ir Klaipėdos jūrų uosto direkcija.

Pats R. Masiulis DELFI patvirtino, kad tokie susitikimai buvo, tačiau jie buvo organizuoti pagal šalyje galiojančius įstatymus.

„Abiem atvejais tai buvo tarptautiniai darbiniai renginiai, organizuoti „Lietuvos geležinkelių“ ir Klaipėdos uosto. Neabejoju, kad jie buvo organizuoti pagal galiojančius įstatymus ir nuostatas“, – portalui situaciją komentavo buvęs ministras.

Tuo metu prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas vidaus politikos klausimais Povilas Mačiulis DelfiTV sakė, kad nėra matęs tokios informacijos.

„Nesu matęs tokios informacijos ir nesiimu jos vertinti“, – pridūrė jis.

Primename, kad dabartinis susisiekimo ministras J. Narkevičius, viešėdamas Abu Dabyje, už vakarienę nusprendė iš komandiruotei skirtų pinigų nemokėti ir pasinaudojo Lietuvos automobilių kelių direkcijos, pavaldžios Susisiekimo ministerijai, lėšomis.

Susisiekimo ministerija skelbė, kad dviejų dienų komandiruotės išlaidos kelionei ir apgyvendinimui Abu Dabyje trims asmenims sudarė 4236,45 euro.

Tuo metu portalas „15min.lt“ paskelbė, kad valstybės valdoma įmonė „Lietuvos paštas“ mokėjo ir už J. Narkevičiaus ir jo dukros pietus. Portalui įmonės atstovai nurodė, kad už 2018 metais kovo 23 dieną Vilniuje, „Gray“ restorane, vykusius pietus buvo sumokėta 184,5 euro.

Spalio 1 dieną ministras pietavo Baltarusijoje, tą kartą už pietus sumokėjo Klaipėdos jūrų uosto atstovai.

Rekomenduojami video