Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
VMI pagalba turgavietėse: padės deklaruoti pajamas ir mokys išmaniai tvarkyti apskaitą

Šią savaitę Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) specialistai Kalvarijų turgavietėje ir Gariūnų verslo parke prekybininkams padės pildyti metines pajamų deklaracijas ir mokys išmaniai tvarkyti apskaitą, naudojant virtualų buhalterį i.APS.

„Mokesčių inspekcija stengiasi atsižvelgti į mokesčių mokėtojų poreikius, o glaudžiai bendradarbiaujant su Lietuvos smulkiojo verslo asociacija ir reaguojant į išsakytas pastabas ir siūlymus, suprantame, kokia svarbi ir reikalinga yra mūsų pagalba prekybininkams padedant teikti laiku ir tinkamai užpildytas metines gyventojų pajamų deklaracijas“, - VMI pranešime cituojama Vilniaus AVMI viršininkė Virginija Ginevičienė.

Pasak jos, tai ne pirmų metų praktika - į turgavietes teikti pagalbą pildant deklaracijas VMI specialistai vyksta nuo 2014 m., tačiau šiemet jie vyks ne tik į Gariūnų, bet ir į Kalvarijų turgavietę, taip pat mokys naudotis VMI sukurtu virtualiu buhalteriu i.APS.

Gariūnų verslo parko Maisto turguje VMI specialistas pagalbą pildant pajamų deklaracijas teiks balandžio 9, 11, 16, 18 dienomis nuo 9 val. iki 13 val. Tuo metu Kalvarijų turgavietėje - balandžio 10, 12 ir 17 dienomis nuo 9 iki 12 val.

Pažymima, kad prekybininkai, norintys turgavietėse su VMI specialisto pagalba pateikti metines pajamų deklaracijas, turi su savimi turėti e. bankininkystės prisijungimus arba VMI išduotas kliento identifikavimo priemones.

Tuo metu verslininkams, kurie pajamas ir išlaidas tvarko popieriniuose žurnaluose, VMI specialistai balandžio 9 d. 9 ir 12 val. atvyks į Gariūnų verslo parką ir parodys, kaip naudoti i.APS. VMI primena, kad virtualus buhalteris i.APS - tai VMI sukurta nemokama e. paslauga, skirta gyventojams, vykdantiems individualią veiklą pagal pažymą ar įsigijus verslo liudijimą.

Rekomenduojami video