Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Stotelėse pasigenda paviljonų

"Ukmergės žinių" skaitytoja domėjosi situacija Ukmergėje, susijusia su autobusų stotelių paviljonais.

Moteris klausia, kodėl juos turi ne visos stotelės. Tokiose, kuriose paviljonų nėra, sakė ji, negalima pasislėpti nei nuo vėjo, nei lietaus ar sniego.

„Ar neįmanoma būtų visur įrengti? Juk autobusų laukia ir senukai, ir vaikai. Pastebėjau, kad ir Vytauto gatvėje esančiose stotelėse, važiuojant nuo ligoninės link centro, jų nėra, o į abi miesto gimnazijas čia važiuoja daug mokinių. Dėl to ir į miesto seniūniją esu skambinusi“, – kalbėjo gyventoja.

Pasak Ukmergės miesto seniūnės Zitos Pečiulienės, paviljonai įrengiami vadovaujantis gyventojų prašymais. „Seniūnija norėtų gauti raštišką gyventojų prašymą su parašais“, – sakė ji.

Vieno paviljono kaina – apie 2 000 Eur + PVM, tačiau pastatymo išlaidos į šią sumą neįeina.

„Mano darbo laikotarpiu buvo įrengti 4 paviljonai. O kiek jų yra iš viso – reikia skaičiuoti“, – sako seniūnė. Vardijo: po du yra Pivonijos mikrorajone, prie Ukmergės kraštotyros muziejaus, Kęstučio aikštėje. Po vieną – Kauno, Deltuvos gatvėse, prie parduotuvės „Lidl“. Du – prie Ukmergės ligoninės.

Taip pat, anot seniūnės, du yra Pašilėje. Tačiau šioje miesto dalyje vienam jų, esančiam ties sankryža, Z. Pečiulienės teigimu, „nepasisekė“: „Jis buvo stiklinis, dabar – pusiau fanera, nes viskas išdaužyta...“

Seniūnė minėjo ir autobusų stotelių paviljonus Antakalnio, Nuotekų, Vilniaus gatvėse.

„Mes patikriname, ar stotelėse tikrai yra laukiančių žmonių, dažniau pravažiuojame pro šias vietas, kad matytume situaciją iš tikrųjų“, – pasakojo ji.

„Šiuo metu neturiu nė vieno prašymo įrengti stotelę-paviljoną. Kiek prašė gyventojai ir kuriose vietose, visur pastatėme, – tikino pašnekovė. – Jeigu šiemet būtų toks prašymas, bus suplanuotos lėšos ir vėliausiai kitais metais pastatysime. Suprantama, seniūnija negali vadovautis pavieniais prašymais.“

 

Vaidotė Šantarienė

Rekomenduojami video