Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Smuikininkė Agnė palieka Tauragę

Baigėsi 5-asis Sauliaus Sondeckio tarptautinis jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas Šiauliuose. Jame dalyvavo 47 jaunieji atlikėjai iki 17 metų. Tauragei atstovavo penktokė smuikininkė Agnė Gečaitė. Agnės mokytoja – Liana Bagdonienė. Šis konkursas, kaip ir daugelis konkursų, kuriuose Agnė dalyvavo, jai buvo sėkmingas, jaunoji smuikininkė iškovojo laureatės vardą ir griežė laureatų koncerte su Šiaulių kameriniu orkestru.

Šiuo laimėjimu Agnė atsisveikina su Tauragės muzikos mokykla, nuo rugsėjo 1-osios ji mokysis Vilniaus M.K.Čiurlionio menų mokykloje. Jaunoji smuikininkė džiugino ne vieną Tauragės klausytoją grieždama koncertuose ir įvairiuose renginiuose, kurių nesuskaičiuojamai daug. Į muzikos mokyklos istorijos puslapius Agnė įrašyta kaip ypač gabus ir talentingas vaikas. Ji dalyvavo aštuoniuose festivaliuose, devyniuose respublikiniuose ir tiek pat tarptautinių konkursų, kur pelnė laureatės vardus.

Su gabia smuikininke dirbo žymūs Lietuvos ir užsienio pedagogai. Ji grojo su šešiais orkestrais. Koncertavo Prancūzijoje, Anglijoje, Gruzijoje. 2013 metais pelnė Tauragės „Metų deimančiuko“ ir „Tauragės talento“ nominacijas. Nuo 2015 metų A.Gečaitę globoja Mstislavo Rostropovičiaus paramos ir labdaros fondas.

Nuo kitų mokslo metų A.Gečaitė į Tauragę atvyks koncertuoti jau svečio teisėmis, linkime, kad išsipildytų jos svajonė tapti garsia smuikininke, ir tikimės ne kartą išvysti Agnę Tauragės bei Lietuvos ir užsienio scenose.

Rekomenduojami video